Помощ - заключих си ТВ-то!

  • 3 539
  • 11
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Много тъпо, но факт, заключих си телевизора без да искам с ключ и единствения начин за отключване, който пише в книжката с инструкциите е или да се въведе кода или да се натисне 3 пъти едно копче, ако съм забравила какъв е ключа. Дотук добре, но и двата начина са от дистанционното, което липсва (изчезна в дън земя преди 2 месеца). Модела на ТВ-то е NEO -TV - 1423TX. Ако някой има идея как да постъпя, споделете.  Praynig

# 1
  • Мнения: 505
Купи си ново дистанционно. Струват към 15 лв.

# 2
  • Мнения: 4 916
Обади се в сервиза от гаранционната карта.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Купи си ново дистанционно. Струват към 15 лв.
Това е вариант, но дали ще стане с друго? Не трябва ли първо да се настрои към телевизора и тогава да се въвежда кода, а и ако кода не е 3 нули, както си мисля, няма да го има този определен бутон.  newsm78
Обадих се в сервиза, утре ще отида да видим дали имат дистанционно за моя модел, купуван преди 4 години. Жената не сдържа смеха си когато и казах, че не мога да открия дистанционното.

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 18:01 от Pepsilight

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Редактирам си поста- не бях прочела как точно си го заключила.
Порови из архива- има няколко теми за заключени Нео телевизори.
Майка ми има също и Нели го беше заключила като малка. При нашия модел отключването беше със задържане на едно копче, върху което има нарисувано нещо като правоъгълник, за повече от 5 секунди. Спомням си обаче, че когато отговорих в предишната тема, моделът на момичето се отключваше по друг начин.
При всички положения обаче, в ръководството ти трябва да го пише- аз го минах поне 3 пъти, докато намеря къде го пише.

# 5
  • Мнения: 2 471
Попитай в някой магазин за черна техника

# 6
  • София
  • Мнения: 593
Ох ooooh! родителите ми имат мисля този модел Rolling Eyes Ще проуча и ще ти пиша. Peace

# 7
  • Мнения: 2 700
Не си купувай каквото и да било дистанционно, а само за твоя модел. Naughty
Нашето се беше счупило и след като бях купила гордо някакво универсално изхвърлих оригиналното. Оказа се, че не можем да настройваме програмите с новото. Ето ти фирма, в която можеш да намериш точно твоя модел и да си го купиш. Изпробвана е. Спасиха ни. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 146
И ние имахме такъв и аз съм го заключвала, пробвай от дистанционното да натиснеш три пъти РР

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Благодаря на всички за мненията и съветите.   bouquet В сервиз ми го отключиха без проблем, а днес на шега си открих и дистанционното. Явно е паднало м/у рамката на леглото и матрака и като съм го издирвала се е навряло под тях или не знам как точно, но днес като преместих всичко и изпадна.  Party

# 10
  • Мнения: 7 430
И ние имахме такъв и аз съм го заключвала, пробвай от дистанционното да натиснеш три пъти РР


...моите родители имат същия проблем.
Като се включи ТВ-то и излиза един символ ключ, трябва да се натисне едно копче 2 пъти мисля беше и тогава се стартира.
Чудя се дали няма начин чрез дистанционното да се оправи по някакъв начин (кой знай на кой свят е упътването)

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Благодаря на всички за мненията и съветите.   bouquet В сервиз ми го отключиха без проблем, а днес на шега си открих и дистанционното. Явно е паднало м/у рамката на леглото и матрака и като съм го издирвала се е навряло под тях или не знам как точно, но днес като преместих всичко и изпадна.  Party

за съжаление чак сега виждам темата, но щях да пиша точно там да го търсиш. Тооооолкова до болка познато скривалище!  Laughing
При първото губене на дистанционно, една седмица гледахме ТВ7, щото и самия монитор бяхме заключили (против пипорене на деца)  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт