Пълнее ли се от Ревалид

  • 6 776
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 208
Здравейте!
Косата ми падаше страшно много малко след като родих-започнах да се мия със шампоан Фитовал и пия витамини Ревалид.Мисля,че не си въобразявам но косопада ми видимо намаля.Само,че забелязвам ,че качих 2-3 кг. а за моите 48-49 кг това са много.И то точно когато почнах да пия витамините.По принцип каквото и колкото да си хапвам  аз не качвам кг. затова много ми стана странно.Даже когато бях бременна качих само 6кг.Че въпросчето ми е може ли от Витамините Ревалид да се качват кг.Благодаря ви  bouquet

# 1
  • Мнения: 580
Здравейте!
Косата ми падаше страшно много малко след като родих-започнах да се мия със шампоан Фитовал и пия витамини Ревалид.Мисля,че не си въобразявам но косопада ми видимо намаля.Само,че забелязвам ,че качих 2-3 кг. а за моите 48-49 кг това са много.И то точно когато почнах да пия витамините.По принцип каквото и колкото да си хапвам  аз не качвам кг. затова много ми стана странно.Даже когато бях бременна качих само 6кг.Че въпросчето ми е може ли от Витамините Ревалид да се качват кг.Благодаря ви  bouquet
Аз ги пих миналата година ,но не съм забелязала да съм качвала от тях......наистина ми се отвори голям апетит (вероятно от тях) ,но този ефект имат повечето хранителни добавки   bouquet

# 2
  • Мнения: 212
ами ако имат бирена мая, а мисля че имат е твърде възможно, аз от нея качвам килограми

# 3
  • Мнения: 3 453
Здравейте!
Косата ми падаше страшно много малко след като родих-започнах да се мия със шампоан Фитовал и пия витамини Ревалид.Мисля,че не си въобразявам но косопада ми видимо намаля.Само,че забелязвам ,че качих 2-3 кг. а за моите 48-49 кг това са много.И то точно когато почнах да пия витамините.По принцип каквото и колкото да си хапвам  аз не качвам кг. затова много ми стана странно.Даже когато бях бременна качих само 6кг.Че въпросчето ми е може ли от Витамините Ревалид да се качват кг.Благодаря ви  bouquet
Аз ги пих миналата година ,но не съм забелязала да съм качвала от тях......наистина ми се отвори голям апетит (вероятно от тях) ,но този ефект имат повечето хранителни добавки   bouquet


  Не съм напълнявала от тях, но и косопада не ми спря Naughty

# 4
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз пих МЕРЦ, които са почти същите като Ревалид.
И досега съм с впечатлението, че от тях качих 1-2 килца.

# 5
  • Мнения: 3 695
не съм забелязала  Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 580
Аз пия Пентагор и също в момента съм качила 2 кг,а  ги пия 3-та седмица дано не кача повече.  Praynig

Дидикар колко често си миеш косата с този шампоан?

# 7
  • Мнения: 3 641
Всички витамини стимулират увеличаването на апетита. Не се пълнене от самите витамини, а от по-големият прием на храна

# 8
  • Мнения: 109
На мен  Ревалид ми намали косопада много,но аз освен,че пиех от капсулите си взех и шампоана,балсама и ампулите.Това 3 месеца.Не съм качила килограми,но апетита се повиши.

# 9
  • Мнения: 1 208
Аз пия Пентагор и също в момента съм качила 2 кг,а  ги пия 3-та седмица дано не кача повече.  Praynig

Дидикар колко често си миеш косата с този шампоан?

Гледам да е по-рядко но някъде около 2 пъти на седмица

# 10
  • Smallville
  • Мнения: 994
Всички витамини стимулират увеличаването на апетита. Не се пълнене от самите витамини, а от по-големият прием на храна
Взе ми го от клавиатурата,това щях да пиша и аз!Това е истината.

# 11
  • Мнения: 1 208
Наистина ми се увеличи апетита.Значи мога да си пия спокойно Ревалид но да се стремя да не хапвам много  Laughing..Това е по-добрия вариант отколкото хапчетата да предизвикват кг  Laughing

# 12
  • Мнения: 573
Бях се навила преди да ги взема да пия от тях ,консултирах се с аптекарка ,тя ми каза ,че се увеличава апетита и аз се отказах.
Днес точно това си говорих  с една колежка ,която ги взема и на нея и направило впечатление ,че е качила някое и друго килце.Отказах се тотално Cry

# 13
  • Мнения: 10 982
Майка ми е пила Мерц, а една нейна колежка - Ревалид. И двете твърдяха, че от витамините им се е отворил вълчи апетит и едва се удържат да не налитат на храна.

# 14
  • Мнения: 3 830
Съдържат ли витамини, особено от групата В, няма начин да не напълнееш от тях.
Витамините засилват апетита. Peace

Общи условия

Активация на акаунт