Какво ви дразни в мъжа/жената до вас

  • 12 262
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
В моя ме дразни мързелът , философстването му и незаинтересоваността му към семейството.За него работата му свършва с края на стандартния работен ден и след това не го закачай за нищо,а да не приказваме за наложащ ремонт на жилището.За него теми като активи и пасиви ,са се превърнали във фикс идеи,но само суха теория и до там.Дано този му период не трае дълго,че ще ме изкара извън равновесие

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
че е нехаен към здравето си.

# 2
  • Мнения: 2 388
че е нехаен към здравето си.
И мен това ме дразни много.

# 3
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Че пие мнооого бира и ми мирише на нея, че прави всички онези неща, които са следствие от пиенето на мнооого бира. Че е педантичен към дома ни, а към външният си вид не е.........защо се омъжих за него вече не знам  ooooh! Whistling

# 4
  • Мнения: 4 111
че е нехаен към здравето си.
И мен това ме дразни много.

И мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Милото е съвършен. Нали и аз съм такава...

# 6
  • Мнения: 152
че е нехаен към здравето си.
И моята мома се дразни от това...
А по темата - мен ме дразни, че вече не е жената от едно време...
секса не е същия (когато го има),
къщата не е така подредена и чиста както едно време,
отношението към всички членове в къщи не е както беше...
 дъ лов ис гон...
сед бът тру!  Peace

# 7
  • Мнения: 6 461
Малко е разсеян , но това не е толкова фатално. Laughing
Ето и един пример ....   Crazy

# 8
  • Мнения: 287
Дразни ме това че когато реши да излиза с приятели не ме пита  а направо тръгва,а ако аз  искам да изляза с някоя приятелка трябва да го питам дали има някакви планове за вечерта! Crossing Arms

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Дразни ме, че има скъпо хоби - да си копува коли  Rolling Eyes
Ето, оня ден пак купил нова...

# 10
  • Мнения: 2 199
 Дразни ме, че изпуска газове и се урига, ама иначе е пИрфектен.

# 11
  • Мнения: 1 447
Много се дразня когато ме кара да му гладя нещо. WhistlingМного,ама много мразя да гладя.

# 12
  • Мнения: 940
Почти нищо не ме дразни, освен че понякога е разсеян и не знае кое къде е оставил...

# 13
Че хърка...обича да спи винаги така, че да хърка..
не мога да спя, заради него... Twisted Evil
Дразни ме, че всеки месец сме с ново хоби..и естествено трябва да си купим всички атрибути за него...
А..и мързела....явно става черта на почти всеки женен мъж.... Cry

# 14
  • Мнения: 843
Че хърка , хърка.  Има тапи. 
 дразни ме, че дащеричката го обсеби  и той си заспива покрай нея.  / На 3 години е , споко/
    и двамата караме на фантазия,  докогато   някой , падне жертва да я погледа ден - два.
  Дразни ме, че го боли,  а се прави на мъж,  до припадане.  Ама не го показвам.  Той си е мъж. просто го разбирам и се опитвам да го облекча,  без да се натрапвам.  /  за да не звуча като СФ/ ССф  СФФ /- незнам- какво- беше/   Той е инвалид и  гледам да   съм деликатна с проблема., не , че съм велика.   
     Той е най- добрия ми приятел. 

      дразни ме, че чати по разни форуми..  прилични и неприлични.     Но пък ме дразни умерено.  Той е умен мъж. 
      надявам се. Laughing Laughing  ще избере и избира класиката.

Общи условия

Активация на акаунт