Симена Сън Клуб- Анталия,Кемер-отзиви

  • 2 479
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 676
Здравейте, търся отзиви за Симена Сън Клуб, резервирахме си места за 04.10, но изведнъж в руските сайтове една позната е прочела твърде лоши неща, а пък аз съм чувала добри та затова моля тези от вас, които са ходили скоро да споделят.Благодаря ви предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
Писала подробно съм в една от темите на море в Турция - на нас много ни хареса.

# 2
  • Мнения: X
Може да не са били точно за Симена сън клуб,който е на първа линия,а за другите две Симени-хотел и къщички и така да се е объркала.
Аз много съм го харесала въпросното местенце-Симена сън клуб,четох отзиви в чужди сайтове,много са добри,гледах много снимки,както от гости,така и в техния сайт,това,което най-ми хареса е зеленината,цветята,целия парк.Надявам се да го посетим следващата есен,а вие разкажете все пак като се върнете.Мисля,че никак няма да съжалявате за избора си.Приятна ваканция!

# 3
  • Мнения: 127
Миналото лято бяхме в Анталия-Кемер, но в друг хотел и останахме доволни. Ще си почините наистина пълноценно. Интересното на Кемер е че е в подножието но планината и се съчетава море с планина, неудобството е че няма пясъчна ивица, а е каменист брега....но е интересно е много. Самото градче Кемер е малко , туристическо и скъпичко Simple Smile, Белдиби е точно преди Кемер и там е по добре от към цени. За това пък гладни няма да останет Laughing  каква кухня имат самооо, дълго ще я помните , супер е!  Има маршарутки до Анталия редовно и е лесно и до там да се отиди, до стария град примерно. Ако организират в хотела посещение на памуккале, отидете. Приятна почивка и пиши отзиви после Hug

Общи условия

Активация на акаунт