Маша за коса - дайте съвет

  • 1 263
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 224
Реших при първа възможност да си купя маша за къдрене (ако знаете какви клипчета гледааах  Crazy  Flutter  Rolling Eyes ), влезнах в сайта на един от големите магазини за техника (не знам дали да го пиша, дали няма да се води реклама  newsm78 ) и там седях половин час докато отсея кое ми харесва и кое не. Shocked Докато накрая се усетих, че дори не знам кои са добрите марки в тази област и затова ви моля за съвет - да споделите дали имате маши и какви марки са, доволни ли сте от тях и т.н., дали сте дочули нещо за тази или онази марка... всичко ще ми е от полза  Flutter  Hug

# 1
  • Мнения: 3 830
Пълно е с такива теми. Peace

Remington  е добра марка за уреди за коса. Всички професионални са добри.

# 2
  • Мнения: 224
Мерси, ще потърся, защото на първо търсене нищо не излезе... знаех си, че има нещо гнило  Laughing Дано само не са много стари, защото може да са се променили нещата оттогава... нали нови модели излизат  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 885
И аз съм си най-доволна от Ремингтон.
Имам това:

http://remington.bg/product/profesionalen-komplekt-za-pricheski- … nvy-glamour-s8660

# 4
  • София
  • Мнения: 4 746

Tози комплект наистина е много хубав. И пресата изправя страшно добре. Peace

# 5
  • Мнения: 224
Този и аз го гледах и ми хареса, приставката за спирали добра ли е? Досега съм виждала само ефекта и не знам как да позная кога са добри нещата... верно, че и цената е показателна, ама да си питам  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 0
комплекта е хубав ама мощността е малка, нищо няма да прави  Confused

Общи условия

Активация на акаунт