Това, да се печем по Прашки...

  • 38 944
  • 246
  •   1
Отговори
Здравейте,

прочетох темата за монокините и си позволявам да отворя нова тема за Прашките.
Нямам нищо против тях, въпреки, че не бих се пекла с такова чудо,но имам против това, че колкото пъти съм отишла на морето, толкова пъти все някоя мислеща се за супер модел ще легне някъде до нас и ще се разкрачи по най-противния начин като си мисли, че изглежда супер секси.
Тази година ми направи впечатление, че много млади майки печащи се по прашки изобщо не им пука или изобщо не забелязват колко грозно е поведението им на плажа пред собствените им деца..Вярно е, че това си е тяхна работа, но все пак ..
Значи представете си следната ситуация...
- Майка прави пясъчни замъци с малкото си дете .. обърнала се с гръб към плажа и се надупила (надупила се , но не културно, ами се навела и от кръста на долу само изправени крака, гъз и още малко, което не е за приказване. Надявам се, че се сещате) към хората.. няма да казвам каква отвратителна картинка беше..
или пък
- От две, три , 4 страни на вас се разкрачили жени, на които от долу погледнати сливиците им се виждат чак.

Абе отврат картини..
То човек не знае на къде да погледне в такъв случай. Не знае , да плаче ли или да се смее..

Кажете ми, само аз ли като легна на плажа се пека нормално. Под нормално имам предвид, без да се крача, без да правя всичко възможно , за да ме забелязват..
Да си лежа и да правим замъци с детето.

Може би пък аз самата не разбирам днешната мода, но за мен тя в това поведение и наистина гнусна..

# 1
  • Мнения: 2 821
Защо думата прашка в твоя пост носи главна буква? Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
Здравейте,
обърнала се с гръб към плажа и се надупила (надупила се , но не културно, ами се навела и от кръста на долу само изправени крака, гъз и още малко, което не е за приказване.
Здравей,
развесели ме, честно.  Grinning Почти си представих картинката цветно.

Защо думата прашка в твоя пост носи главна буква? Laughing
Понеже прашката е в главната роля.

# 3
  • Мнения: 5 710

Последните прашки, които съм забелязвала бяха тази година на плаж в Азия един дЕдко и една бабка ( не само по прашки, а по... монокини). Мъжът ми беше потресен и крайно отвратен ( мъжът освен това беше изгорял гадно и се белеше  точно в областта на задника), аз се забавлявах. На всичко отгоре тази двойка ( над 70г.) решиха, че сме добра компания и често се позавъртаха да си кажем 5 приказки за времето.  tooth
В Италия не съм виждала прашки от години.

# 4
  • Мнения: 2 131
Защо думата прашка в твоя пост носи главна буква? Laughing
От уважение към Прашката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
На мен пък ми е по-гадно като видя мъж с прашка или момиченце на две годинки - също с прашка.

# 5
  • Мнения: 7 186
В прашките не виждам нищо нередно. Според мен този модел е за хубави дупета, но всеки си преценя в крайна сметка.
Може и да има такива, които се "крачат" нарочно и привличат внимание, но това далеч не означава, че всички, носещи прашки го правят, за да впечатляват околните. Има и такива с бикини, които се чудят как да се начекнат Simple Smile
Имаш хубав задник- носиш си прашки и си спестяваш гадната разлика от бикини после, какво му е лошото?
Аз одобрявам и прашки, и монокини, но съм и за естетиката Peace

# 6
  • Мнения: 1 878
Прашките доста са излезли от мода! Вчера ходихме с една приятелка по магазините  да си търси именно бански с прашка. Във всеки магазин имаше само по един, два модела с прашка, всичко останало си бяха нормални бикини!
Прашки трябва да носят само тези с хубави дупета, а за мъже с прашка изобщо не коментирам. Само две думи: Радо Прашката hahaha hahaha

# 7
  • Мнения: 505
Anna-Maria, Вие в кой век живеете? Аз не ходя на плаж без прашка...мисля, че не се и чекна много. А за ужасни смятам косматите лелички.

# 8
  • Мнения: 698
Има подходящи и неподходящи места, има подходящи и неподходящи дупета. Да се отрече обаче напълно...струва ми се доста тесногръдо. Жалко, че всеки от нас си няма собствен плаж, на който да си се пече, както желае и да си строи пясъчните кули по прашки или дори без. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 448
И аз съм имала период, в който съм се пекла по прашки /модерно беше а и дупето ми си го биваше/, но нито съм се чекнала, нито пък ми прави впечатление, тези с прашките да се чекнат повече от останалите с бикините, Още по грозно ми е пък някоя дето се прави на голяма моралистка / а всъщност причината да не е с прашка е грозния и задник / да си ходи с бикини, а като легне да си ги набута в задника, че да си го пече.  Wink Joy

# 10
  • Мнения: 7 186
Това с модата е глупаво. В крайна сметка банския се ползва най- вече за печене, и аз бих предпочела на първо място- да оставя малко разлика, и на второ- да е красив. Затова смятам, че трябва да има разнообразие от модели.
За какво ми е да съм модерна 10 дни, примерно, с бански- бикини, ако след това ще ме е яд да си гледам разликата от бикини и сутиени няколко месеца?
И на мен не ми е приятно, че има предимно бански- бикини на пазара, но съм си решила проблема. Харесвам си банския и го давам да ми го коригират на прашка, някои магазини предлагат тази екстра, ако не- има шивачки за целта.
Печете се и си гледайте кефа, бе хора, стига сте гледали чуждите цици и задници Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 508
Харесвам си банския и го давам да ми го коригират на прашка, някои магазини предлагат тази екстра, ако не- има шивачки за целта.

Жалко, че прашките не могат да се преправят, толкова красиви бански съм виждала, и не съм ги купувала, само защото са с прашки. За мене е въпрос на удобство, не естетика.

# 12
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Изобщо не ме интересува кой как е облечен или съблечен на плажа,хората са отишли там с лечебна цел и голи да се печат техен си проблем.
Тази година имаше много български бабки без горнища ,че някои и без долнища,което ще рече ,че независимо от възрастта хората правят това което искат и това от което имат нужда, не са длъжни да се съобразяват с останалите.
Брей,каква стана,тя и на море да отидеш ,трябва да се съобразяваш ,на кой му е приятно да те гледа ,че да не ходим там на модно ревю или на изискана бизнес среща!?
За протокола не нося прашки,по простата причина ,защото не се чувствам удобно в тях.
 На мъжа ти,що все там му се набива погледа,като му е неприятно да гледа? Laughing

# 13
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Абе аз пък не мога да разбера, защо, при положение, че и самата авторка твърди, че всичко живо е по прашки, тя си мисли, че тя е нормална, а станалите не са в ред  newsm78

И още нещо - к`во ти пука кой как е на плажа. Ти си гледай себе си и собствения си морал. И не мисли, че картинката с надупената прашковидна майка е отвратителна за всички посетители на плажа, ама хич не си го мисли  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 940
Ние като сме на плаж, не гледаме какво става около нас. Все пак е плаж--не очаквам да видя облечени хора.

Общи условия

Активация на акаунт