За Гърция - спешно

  • 956
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 304
Здравейте,

Решихме да тръгнем утре сутринта рано рано към Гърция. Отиваме двете с една приятелка, за 3 нощувки, до неделя. Къде на място можем  да намерим хотел, няма време за резервации. Нещо хубаво на плажа, луксозно чисто. Плажът да е хубав, пясъчен и морето да е плитко. Храна може закуска и вечеря само, може и АИ. Как да почнем да обикаляме да търсим, аз мисля да започнем от Сани, и после надолу по същия ръкав. Била съм на Сани, не ми харесва това, че има много хора, иначе като условия е добре. Прочетох за един друг 5* надолу - Aegean Melathron, някой бил ли е там? А Океания добре ли е, близо ли е до Сани, плажът как е, храната? Мислите ли, че на място ще намерим?  Може и 4*, ама да е изпитано и проверено. Много сме се депресирали и отчаяли, и ще прежалим парите. Чудим се още дали да вземем децата, те са големи, така че няма проблем. И още един въпрос - как да стигнем до мола Космос до Солун?
Извинявам се, че пускам нова тема за това, ама е спешно. Ако пиша по другите, може и да не ги видите бързо.
Благодаря ви, момичета.

# 1
  • Мнения: 2 255
тук е проверено  Peace много ми хареса - само 4* е  Wink но е супер точно като на снимките - има само НВ - на плажа е  grinning039 персонала е ок thumbsup обслужването също, а градчето над хотела е невероятно  newsm10
Единствено....незнам дали в този период няма изискване за мин.нощувки, както е на повечето места в сезона  newsm78 Но може да проверите по телефона, ние резервирахме директно от хотела и нямаше никакъв проблем  Hug
за децата ще ви трябва декларация от другия родител за нашата граница   Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 566
най-близо от София ви идва Кавала. мн красив град!!! хотелите обаче там не са на плажа. между Кавала и Солун има много курортни селца. в другата посока от Кавала към Ксанти се намира Керамоти. водят го най-хубавият плаж в Северна Гърция. От него о.Тасос е на около 30 мин с ферибот.
Не мога да ти препоръчам хотел, но имай впредвид, че в момента по-голямата част от гърците са на морето и може би ще ви е трудно да намерите места.

Общи условия

Активация на акаунт