ПРОГРАМИ ЗА ПРИЧЕСКИ И ГРИМ

  • 299 599
  • 134
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 699
Здравейте момичета,опитвам се да намеря някаква програма за моделиране на прическа.Знам че в някои салони предлагат тази услуга но ми се ще да си намеря такава програма.Ще ми бъде интередно да си видя лицето с различни прически и цветове на косата.Чувала съм че има и такива за грим.Надявам се да няма такава тема и да се повтаря Peace

# 1
# 2
  • Мнения: 1 699
Благодаря ти Leo .    bouquet  Тук обаче нещо не мога да го отворя ще пробвам като се прибера

# 3
  • Мнения: 31

 Благодаря ти и аз smile3525 .
 Програмата е супер и скоро ще се възползвам от нея .  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 50
 smile3525 И аз благодаря,програмката е много полезна,малко още не мога да се ориентирам в нея ,но това не е нищо необичайно за мен hahaha

# 5
  • Мнения: 105
може ли някои да ми я прати тази проргама
пробвах да се регистрирам но не мога дава ми все грешка
и незнам от къда да си изтегля подобна програма

# 6
  • Мнения: 512
Момичета, ето ви още една подобна програмка: http://www.marykay.com/whatsnew/virtualmakeover/default.aspx
 newsm03

# 7
  • Мнения: 1 699
Ауууу тук на работа нищо не ми се отваряяя  smile3511 hit
Дано от вкъщи да успея.

# 8
  • Мнения: 2
страхотни програмки  Laughing

# 9
  • Мнения: 852
Суперски са,благодаря ви момичета  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 202
http://www.dailymakeover.com/ - Това е много яка програмка,имате право да качите безплатно една своя снимка и после можете направо да си прехвърляте прическите на звездите,да пробвате шапки,очила,обици,колиета,гримове и т.н

# 11
  • Мнения: 1 731
Тонето ,благодаря за програмката.Нагласихме се с щерката като холивудски звезди. Joy

# 12
  • Мнения: 512
Тонето ,благодаря за програмката.Нагласихме се с щерката като холивудски звезди. Joy


Ммммда, голяма е зарибявка тази програмка.  Peace
Ама не бъди голословна, ами вземи да пуснеш някоя снимчица - та да ви се порадваме и ние.  Hug  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 1 699
Това е добра идея-може да си пуснем снимка както сме в действителност и такива от програмката  Joy Ще падне голям смях
Ками а тази която си пуснала ще е супер защото една приятелка сега иска да си прави прическа и цвят като Виктория Бекъм Mr. Green и тъкмо ще се види как ще е

# 14
  • София
  • Мнения: 202
Това е добра идея-може да си пуснем снимка както сме в действителност и такива от програмката  Joy Ще падне голям смях
Ками а тази която си пуснала ще е супер защото една приятелка сега иска да си прави прическа и цвят като Виктория Бекъм Mr. Green и тъкмо ще се види как ще е

Мен можеш да ме видиш с друга прическа и цвят през програмката , долу в подписа ми и влизаш във Виж всички албуми от автора /в оранжавото поле /,след това в прически ,показва преди и след  Joy

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 17:12 от kami B.

Общи условия

Активация на акаунт