tri puti menzis za 30 dena??????????????/

  • 1 001
  • 6
  •   1
Отговори
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
golema muka me goniii.imam 3 puti cikal za poslednite 30 dena...v4era e doide za 3-ti put??????ujasena sum za6toto qnuari mesec pih HAP4E ZA SLED SEX Embarassed..vseki kazva 4e e ot tova no predi tozi mesec samo imah razlika v datite tova e.predstoi v srqda sre6ta s GP-to no do togava ve4eeeee 6te otka4a...nqkoi ima li i presdstava za6toooo e tova.(zanam 4e ne ste ginekolozi:) no vse pak ....blagodarq predvaritelno za izgybenoto vreme s men Praynig

# 1
  • Мнения: 1 214
Мисля,че направо трябва да отидеш при някой специалист гинеколог и да те прегледат с вагинален ултразвук.Диагнози не поставям,но на една приятелка така и откриха кисти на яйчниците.Дано е нещо безобидно все пак,но не се бави и отивай.Колкото до гадните хапчта за след секс (сигурно за Постинора говориш) не ги докосвай вече-мнооого са гадни.Пила съм и аз и като ми дойде не ми спря 20 дни докато не отидох при гинеколог и си получих една хубава инжекцийка + малко хапченца ,та да ми дойде акъла Laughing Ползвай си презерватив или хапчета антибебе -това е по-доброто!Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 39 739
ходи на лекар
аз съм имала само по 2 пъти за календарен месец, но си беше редовно

# 3
  • Мнения: 2 807
Може и от хапчето да е, имам позната, която точно като теб беше като че ли постоянно в цикъл Sad
Другата ми позната пък трябваше да го чака около 3 месеца, шашна се милата, сума ти тестове за бременност направи...

Съветвам те обаче да се консултираш с гинеколог, със сигурност ще може да те успокои и да ти каже дали наистина може да е от хапчето или причината е друга...

# 4
  • Мнения: 7 186
Според мен е от хапчето,Постинора често дава такъв страничен ефект,особено ако се приема често.Няма страшно,отиди на гинеколог.

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Много време е минало все пак от постинора newsm12 Ако от януари до сега си имала редовен цикъл не вярвам сега изведнъж да се появи подобно следствие от постинора. Аз съм го пила преди години и то неведнъж обаче ми идва веднага щом го изпия (т.е до 2-3 дни) и се е случвало да имам два цикъла в един месец ама това твоето е по-различно. Да не си пътувала или да си боледувала от нещо. Имам приятелка която всяка година като си идва от чужбина заради разликата във времето изглежда й идва по два пъти месечно. Може и от вирус да е. На мен миналия месец ми закъсня с 15 дни защото бях пипнала някакъв гаден вирус с подути и болезнени стави и обрив.

# 6
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
blagodarq na vsi4ki koito sa otdelili vreme da mi otgovorqt.ne spomenah 4e az jiveq v 4yjbina i malko tyka mi kofti s tiq gp-ta smile3511. pak blagodarq na vsi4ki dano da mine vsi4ko

Общи условия

Активация на акаунт