Детето спи във вашето легло?

  • 7 192
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Моля, да споделите вашия опит. Спят ли вашите деца заедно със вас? Вече сме на 7 год. , имаме си собствена детска стая, но каквото и да правим, тя иска да спи с нас.

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 13:29 от diva-1

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 69
Ами ние сме в същото положение. Само дето дъщеря ми е на 5 г почти. Има си собствена стая с легло... и отделно в нашата спалня има и детско креватче, но тя иска да спи на нашата спалня за да я гушкам. Сега лятото с доста уговорки понякога заспива на детското легло в спалнята.

Ако и кажа да се премести на нейното легло плаче... и казва, че и е мъчно... и ние отстъпваме Embarassed

# 2
  • Мнения: 145
Вечер заспива при нас, през ноща я пренасяме на нейтото легло и след 5 мин, пак се промъква и така до откат...Имало е моменти, когато заспива в своята стая, но те се броят на пръсти.

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Спят сами,в отделна стая от момента,в който спрях да кърмя вечер. PeaceТ.е от двумесечни.

# 4
  • Мнения: 1 437
Синът ми заспива при мен и после го пренасяме в неговото легло и така всяка нощ.............................

# 5
  • София
  • Мнения: 17 591
НИКОГА не е спал в нашето легло. Случва му се да го "налази" - спалнята е голяма и много удобна за игра и борене. Но това е единствената ситуация, в която се допуска там. Спи си в своето легло, в своята си стая, от изписването от болницата. Случва се да спи в нашата стая, когато има висока Т - инцидентно - няколко пъти се е случвало, плюс 2 нощи, в които изобщо не спахме, а го пазихме на смени - но тогава си спи в количката. И определено не му е удобно. Общо, от как е роден, да има 10-на пъти да се е случило такова нещо.

# 6
  • Мнения: 145
А пробвало ли е номера само да идва, за да спи при вас?

# 7
  • Мнения: 289
Аз спя заедно с бебето на спалнята, а таткото спи на съседното легло. Никой няма оплаквания.. не планирам да променям ситуацията - когато сам реши, че иска да спи отделно, тогава ще спи сам в леглото /стаята.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Обикновено си спи на нейното бебешко легло или на друго нормално легло, на което никой не спи. От време на време иска на нашето, но не с нас, дори й пречим понякога, но примерно й харесали нашите чаршафи и такива глупости. Simple Smile Ако не пречи, позволявам и единият спи с нея на леглото, а другият на единичното легло.

# 9
  • Мнения: 145
Супер идея, от маймунка......Ще  пробвам с нови чаршафи, примерно тя да си ги избере....!!!

# 10
  • Мнения: 3 715
От момента, в който дойде в нас, спи в собствена стая, на собствено легло. Понякога нощем идва при нас, но го връщаме в неговото легло. Държа на това да всеки да си е в леглото.

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ами ,проблема си идва от вас.
Седем годишно дете е достатъчно голямо и разумно,не е безумно бебе за да не може да разбере.
Казвате,че не може и точка.Нашата почти седем годишна дъщеря знае,че веднъж като се каже НЕ,значи НЕ.И всяко тръшкане от нейна страна само ще влоши нещата и няма никак да и помогне.Просто бъдете по-твърди. Peace

# 12
  • Мнения: 3 367
има доста подобни теми,макар за по-малки деца,пр.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274134.0

нашите деца си спят по леглата от 1 ден,за моите разбирания не е правилно да спят с нас,да ги пренасям и пр.,има си ред и се спазва,без да има нещастни; когато са болни и аз не мога да спя се качавам в стаята на болния и се въргалям по пода аз (или 1 гаден диван),но те не слизат долу (не мисля че дори някога са искали,просто не им хрумва)

# 13
  • София
  • Мнения: 9 848
Моля, да споделите вашия опит. Спят ли вашите деца заедно със вас? Вече сме на 7 год. , имаме си собствена детска стая, но каквото и да правим, тя иска да спи с нас.
Предполагам имаш предвид,че детето спи във вашата стая,не на вашето легло.Не зная,не сме имали този проблем.Децата ми спят сами в стая от мънички.В случаите,когато са болни или болното дете спи при мен или аз спя в тяхната стая/ако и двете са болни/.Иначе не.

# 14
  • Мнения: 145
anette1104,  благодаря за линка.

Общи условия

Активация на акаунт