продукти за много,много суха коса

  • 25 324
  • 27
  •   1
Отговори
Знам ,че е има теми за сухата коса,но да ме посъветвате какви продукти да използвам за много суха ,изтощина ,боядисвана коса,като се почне от шампоана,балсам,маска,стилизиращи продукти,дом.рецепти и т.н.И още :от една и съща марка ли да са продуктите или не?

# 1
  • Мнения: 22 349
и мен ме интересува шампоан за суха коса и т.н.
преди косата при скалпа ми се омазняваше за 1ден и я миех през ден. А сега 1седмица мога да не я мия и все едно току що съм излязла от банята.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
2 теми ти трябват: Тайната на дългата и здрава коса...и темата за професионалната козметика  Peace и 2те май са на 1ва страница  Whistling

# 3
здравейте за сухата коса искам да кажа че аз имах същия проблем но вече не.Мога да ви помогна ако желаете

# 4
  • Мнения: 164
здравейте за сухата коса искам да кажа че аз имах същия проблем но вече не.Мога да ви помогна ако желаете




Ами молим ти се помогни ни!Май точно това се очаква  във темата newsm78 Simple Smile

# 5
  • Мнения: 17 402
РАзлични са продуктите за много, много суха коса Grinning
КАто притежател на такава, ти споделям, че съм изхвърляла или подарявала доста, дори и прехвалени във форума. ТАка например, серията Фито 9, ми изсушаваше още повече косата. НЕвероятно, но факт, дет се вика. Аз съм фен на бадемовото масло- натурално, необработено. Добавям и кристалите, само да не са на Биофарма. Ефект- временен, разбира се Grinning

# 6
  • Мнения: 5 595
РАзлични са продуктите за много, много суха коса Grinning
КАто притежател на такава, ти споделям, че съм изхвърляла или подарявала доста, дори и прехвалени във форума. ТАка например, серията Фито 9, ми изсушаваше още повече косата. НЕвероятно, но факт, дет се вика. Аз съм фен на бадемовото масло- натурално, необработено. Добавям и кристалите, само да не са на Биофарма. Ефект- временен, разбира се Grinning
Точно смятах да си купувам Фито9,защото и аз съм със същите проблеми на сухата коса.
Дренка,а какъв шампоан и балсам ползваш?

# 7
  • София
  • Мнения: 4 736
Аз пък от Фито съм много доволна, най-много точно от кремчето фито 9. Шампоанът с ром също.

A Phyto 9 не е ли само кремчето за подхранване, аз за такава серия не съм чувала?

# 8
  • Мнения: 17 402
Да, де, кремчето, ама имах предвид серията за много суха коса- и шампоана с портокалови незнамкаквоси. Не съм очарована.
В момента на Лакме за суха коса- шампоан и маска. Маската е отврат. Редувам с Хед енд шоулдърс/за суха/- ужасно ме сърби скалпа и не знам от какво е. Постоянно сменям шампоани, помага ми на Виши, но не ми се даваха пари сега и за него. Нямам угодия аз.

# 9
  • Мнения: 5 595
На мен от Хед енд шоулдърс за суха коса ме се появи пърхут и повече не съм го ползвала.Сега съм с Клоран,но и он него не съм впечатлена.Аз също сменям различни марки шампоани и балсами и до сега не съм попаднала на перфектните продукти.Дано някоя от вас да предложи нещо подходящо!

# 10
  • Мнения: 17 402
Ако е подходящо за мен, може би няма да е за теб. То там е проблемът Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 4 736
Фитовал също не ми изсушава косата. Пише да не се слага балсам след него ама аз на крайчетата все пак си слагам малко маска и засега съм доволна. Ползвам го и защото не дразни скалпа. Най-мекичка ми става косата след като съм се мазала със стимуланта на Икаров и затоплен зехтин. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 104
http://forum.cosmeticsclub.org/forum/viewtopic.php?t=634

-може би е в нова опаковка  (в туба)
- от серията 19

# 13
  • София
  • Мнения: 577
Аз съм най-доволна от серията на Seri за суха и изтощена коса. Ефекта е невероятен още след първото измиване, косата е много мека и жива.

# 14
  • Мнения: 1 241
Продължавам да хваля Елсев Антикас (жълтата серия), включително ампулите. Тази серия ми възстанови косата. Беше много изсветлена, много се късаше и бях принудена буквално да я подстригвам през 2 седмици.
Ампулите действат супер, направо не си познах косата.

Общи условия

Активация на акаунт