HEX

  • 1 837
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
Страхотен английски сериал - гледайте го!  http://uk.youtube.com/watch?v=WzFSmUBfC9Y&feature=related

# 1
  • София
  • Мнения: 15 457
Ще има ли продължение или свърши с първия сезон?

# 2
  • Мнения: 207
Едва ли да има продължение. Доколкото разбрах, няма пари. Cry

# 3
  • Мнения: 3 886
як е найстина .Само дето в началото не съм го гледала.Незнам момичето с цветето от какво умря.Помня че и се явяваше като феичка Hug

# 4
  • Мнения: 207
Асазил я беше убил! Намериха я в езерото до училището!

# 5
  • Мнения: 12 662
За пръв път го чувам. Кажете няколко думи.

# 6
  • Мнения: 3 886
Асазил я беше убил! Намериха я в езерото до училището!
той беше дявола нали? не беше ли забременил геройнята как и беше името>?

# 7
  • София
  • Мнения: 15 457
С няколко думи!Едно момиче Каси роди момче от един изгонен и избягал ангел Азазел.Когато се опитаха да убият бебето, Каси застана пред него и убиха нея.Това момче растеше много бързо и трябваше да отвори портите на ада ,за да може злото да завладее света.Една магьосница, която от векове се бори да попречи на това се влюби в сина на Азазел и не успя да го унищожи.Ада се отвори и злото, мъртвите и демоните тръгнаха да унищожават света.Това е с няколко думи, но филма е много интересен.Гледах го миналата година по AXN.

# 8
  • Мнения: 12 662
Това е с няколко думи, но филма е много интересен.
Благодаря, Тайна. Това НО наистина ме заинтригува, защото иначе хич не е в моя стил.

# 9
  • Мнения: 3 886
СИНЪТ е момчето от по долния линк .Наистина е много красив,но така и не ми стана приятна сцената на другите 2 момичета дето се целуват.Помня даже че бяха вкарали по едно време магьосницата в психиятрията Shockedтам искаха да я унищожат

# 10
  • Мнения: 207
Сериалчето си го бива - много приятно за гледане! Така че, който не го е гледал, може да го направи!  Wink Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 15 457
Интересен е, защото има много подробности, които не мога да опиша.Любов, омраза, ангели, демони, предателства, убийства призраци от миналото и от бъдещето, а музиката пасва идеално към замисъла на филма.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 457
Дива орхидея, на мен бащата Азазел и майката Каси повече ми харесваха, от сина и магьосницата.Пусто не помня всички имена.А приятелката и беше и в живота лесбийка и като призрак си остана такава.Нали сина за да я подкупи да работи за него, уби едно момиче Мая май беше, което тя си харесваше, за да не е сама.

# 13
  • Мнения: 3 886
Да май за мая ставаше дума .Момичето с цветето.Ако някой може да даде линк за АЗАЗЕЛ и КАСИ нямам спомен за тях.От замунда не мога да тегля Confused

# 14
  • София
  • Мнения: 15 457
Като кликнеш на линка, отдясно има и всички серии.Има я и първата, но са разделени на по няколко части.Призрака не е Мая, Мая беше сервитзорката, която я блъсна таксито, за да стане призрак и приятелка на призрак-приятелката на Каси, тази с цветето.

Тук виж Каси: http://uk.youtube.com/watch?v=kkH3ynGLiOk&feature=related

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 08:58 от Тайна

Общи условия

Активация на акаунт