Какво правите вечер вкъщи?

  • 5 353
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Покрай моето еднообразие напоследък, реших да ви попитам:

КАК ПРЕКАРВАТЕ ВЕЧЕРИТЕ СИ ВКЪЩИ?

Ще ми е любопитно да споделите. Благодаря ви!   bouquet

# 1
  • Мнения: 40
Приготвяме вечеря, вечеряме, свършвам някоя друга домакинска дейност, обръщам внимание на децата и то станало време за лягане.

# 2
  • Мнения: 505
Сега чета форума вечер.

# 3
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Гледам телевиэия,,влиэам в раэни форуми или чета някоя интересна книга.

# 4
  • Мнения: 2 401
Ами какво, обслужвам домочадието, по някое време влизам да разпусна тук или гледаме някой филм и така..  Confused Да кажат момите, при тях ще да е по-интересно.  Wink

# 5
  • Мнения: 11 747
ядем, пием, гледаме телевизия, излизаме на разходка или заведение сравнително рядко - 2-3 пъти седмично.

# 6
  • Мнения: 212
Баси и скучните вечери имате. Ако всяка вечер е такава една и съща както ги описвате след 10 г. такова еднообразие няма ли да ви иде да се застреляте...
Не познавам нещо което да убива човек така както еднообразието...

# 7
  • Мнения: 2 401
Па то разнообразието не се прави вечер у дома  Wink Ти си егати и наглеца ако се разнообразяваш вкъщи  Embarassed  Simple Smile

# 8
  • into the blue
  • Мнения: 771
Ако не си забелязал форума е BG-Mamma,така че не виждам от какво се учудваш.Нали не мислиш,че майки с деца ще купонясват всяка вечер  Wink

# 9
  • Мнения: 211
Баси и скучните вечери имате. Ако всяка вечер е такава една и съща както ги описвате след 10 г. такова еднообразие няма ли да ви иде да се застреляте...
Не познавам нещо което да убива човек така както еднообразието...

След 10 год сигурно ще почнем да изневеряваме

# 10
  • Мнения: 940
Готвя, ядем, четем някоя книга, гледаме телевизия, отиваме на кино, излизаме на ресторант, правим секс, ровим из Интернет, играем на Монопол или Скрабъл, каним гости, пийваме...какво друго да правим. Всяка вечер ни се правят различни неща.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ходим до магазина, играем с детето вкъщи или навън, ядем, гледаме ТВ, майсторя си разни неща, ровя в интернет...

# 12
  • Мнения: 40
Баси и скучните вечери имате. Ако всяка вечер е такава една и съща както ги описвате след 10 г. такова еднообразие няма ли да ви иде да се застреляте...
Не познавам нещо което да убива човек така както еднообразието...
Другият ми вариант е да оставя мъжа ми да се оправя с децата, а аз след работа да отивам някъде да се разнообразявам. Проблем ще стане ако и той реши да се разнообразява- децата ни са малки още.

# 13
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз търча покрай домочадието и отмарям тук.

Еееех, старост - нерадост Tired

# 14
  • София
  • Мнения: 1 508
Форумът буквално ми изяжда времето.

Общи условия

Активация на акаунт