смолянски мами

  • 21 117
  • 283
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Здравейте смолянски мами.Видях,че старата темичка е заключена и реших да отворя нова.Пишете моля как протича ежедневието Ви в отглеждане на вашите дечица.Аз имам две момиче и момче на 10 и на 6 години

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 20:42 от софи

# 1
  • Мнения: 159
ZDRAVEI,SOFI!
Az sam ot Asenovgrad i vse o6te niamam deca,no tova ne mi pre4i da te pozdravia za 4udesnata tema!!! Hug Peace  bouquet

# 2
  • Мнения: 131
Благодаря ти Кми  Flowers Rose

# 3
  • Мнения: 159
         

              smile3525  Удоволствието е изцяло мое скъпа Софи!  newsm51
                                                        mamma Flowers Bouquet lovekiss

# 4
  • Мнения: 184
Здравейте и от мен. Софи поздравявам те за чудесната темичка. Надявам се да включат повече смолянски майки. Нека да заповядат и всички които обичат нашия град. Hug

# 5
  • Мнения: 131
Благодаря Вилка!Разбира се нека заповяда всеки който желае.Смолян е един красив град

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Здравейте мами от този красив град!
Имам голяма нужда от помощ - от Бургас съм и сме на почивка в Пампорово, но ни се развали климатика на колата. Моля ви да ме упътите към автосервиз, който би могъл да я ремонтира Praynig
Не познавам никой тук и форума е мястото, където реших да потърся помощ Simple Smile

# 7
  • Мнения: 131
Ще питам съпруга ми като се прибере.Но знам един авто салон  намира се на гърба на театъра на новия център срещу комплекс Евредика

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 17:37 от софи

# 8
  • Мнения: 131
Пишете де! Задавайте  въпроси,споделете как мина почивката ви на море.

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 17:47 от софи

# 9
  • Мнения: 32
 newsm10Чак сега видях темата  smile3555
Хайде и аз тук
 smile3525 baloni newsm51

# 10
  • Мнения: 131
ДОБРЕ ДОШЛА СКЪПА  iv-dan

# 11
  • Мнения: 131
Прекрасни бижута!
 Ти сама ли ги изработи? Flowers Sunflower
Разкажи за се беси май си в майчинство до колкото разбирам от линийката ти

# 12
  • Мнения: 32
Да,в майчинство съм.Правилно си се ориентирала софи
През времето когато бебчо спи ме сърбят ръчичките и си правя това онова т.е.плета на една кука,на две игли,измислям си разни аксесуари и всичко за да не скучая Laughing
Бижутата сама си ги правя,да.И благодаря,радвам се,че ти харесват Hug

# 13
  • Мнения: 131
Аз също обичам да плета само че на две игли също така и шия разни неща.
Миналата година шиех надомно мъниста на булчински рокли много ми харесва.
Сега мисля пак да взимам но да тръгнат децата на училище та да се поосвободя,че изисква време,а когато децата са си в къщи нямам такова.Изцяло съм на тяхно разположение.

# 14
  • Мнения: 131
Ако искаш разкажи на твои приятелки за този форум може и те да се включат newsm53

Общи условия

Активация на акаунт