Бебефон - как да избера?

  • 1 029
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 323
Мисля да си купя бебефон. Пуснах търсачката да видя какво е писано до сега, има няколко теми - тази марка да, тази не. Но какво да гледам? Обхвата да е повече, или не много, за да не дава отклонения? Моя приятелка има Филипс, доволна е много, но на долния етаж има друг бебефон, Бертони май, който хваща честотата на горния и може да си слушат какво става на горния етаж. Като бръмбар малко Laughing Добре че са близки Laughing
Батериите имат ли значение също.С повече канали или с по-малко....Нищо не разбирам Embarassed Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 01:42 от Aгата ®

# 1
  • Мнения: 5 255
Две слушалки DECT Panasonic - вършат същата работа  Peace
В бъдеще са използваеми, докато бебефона....

# 2
  • Мнения: 2 323
Не ползвам дом телефон, а ми трябва за навън  Wink

# 3
  • Мнения: 5 255
Не ползвам дом телефон, а ми трябва за навън  Wink
Може и без да е вързан за БТК  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 323
а към кое

# 5
# 6
  • Мнения: 2 323
Ей, не ми спами темата smile3516 че ще те  bash box tooth

# 7
  • Мнения: 5 255
Успех  Stop

# 8
  • София
  • Мнения: 587
Аз съм с ето такъв http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/3536 , само, че с едно предавателно устройство и съм доволна за сега. Все пак го ползвам от 40 дни  Wink Готин е светлинния индикатор за силата на гласа на бебче. Има и нещо което трябва да е нощна лампа,но е повече дизайн,отколкото да върши работа. Предавателчето, което е при бебето е включено в мрежата,а другото може и на батерий. Ако не се лъжа обсека му е 300м, с два канала. Познати със същия модел се оплакват,че от време на време засичат такситата  Laughing, но за сега при мен няма подобни неща.От Джъмбо е и струва  79.00лв.
Успех!

# 9
  • Мнения: 14 471
нашият е такъв http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2873

пише, че се чувал звука от дишането на бебето newsm78 мен не ми се е случвало да го чуя, може би трябва до устата му да го сложа.
иначе върши работа, като всичко на фишер прайс, добро е ама среден клас все пак.
много бързо падат батериите на приемника, аз затова все го ползвам с кабела. неудобно е ама свикнах

# 10
  • Мнения: 2 323
Колко време издържа? На мен ми трябва за навън, едва ли много ще го ползвам у дома, така че май е добре да издържа повече.....

# 11
  • Мнения: 454
Нашия е този http://family-bg.com/prX_2950.htm?osCsid=501041c1776f926871409b48f177935. Всичко което пише в описанието е вярно, с изключение на нощната лампа, която бебето едва ли ще забележи, освен ако не му я навреш в очите. Иначе вече 8 месеца не съм засякла други сигнали (такси или др. бебефон, а около нас има още 3 бебета). Може да се наглася силата и чувствителността на звука, но ако е на най-високата чувствителност, определено ще чуваш детето как диша и ще подскачаш през няколко секунди. Както се вижда има и светлинна индикация за шум. Изобщо бих казала, че е доста добър бебефон. Стига и цената да те устройва де, че е доста солидна. Нашия е подарък, но дори да не ни го бяха подарили, аз бих дала тези пари (само дето преди 8 месеца беше 15-20лв по-евтин, доколкото си спомням)

Забравих да кажа, че не съм го използвала навън, но едва ли ще има проблем.

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 22:32 от Velesa

Общи условия

Активация на акаунт