Въпросче относно записването в 2 дет.градини

  • 642
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
Здравейте!Моето дете беше на ясла в ОДЗ "Чуден свят"-Кр.село,прехвърлена е директно в първа група в същата градина!В същото време сме приети и в "Приказна Калина"-все още не е записана(срока е до 5.09.)!Желанието ми е да бъде във втората,но ще правят ремонт и ще отворят края на ноември ShockedКоето е адски неудобно,понеже няма кой да я гледа до тогава! Sad
Въпроса ми е следния:Може ли да я запиша във втората градина ,и докато отвори врати да си ходи в първата?
Дано сте ме разбрали Rolling Eyes?!?!

# 1
  • Мнения: 9 814
За да я запишеш в едната, съответно трябва да я отпишеш от другата детска градина.
А пък защо трябва да задържаш мястото в първата градина наплива е достатъчно голям.

# 2
  • Мнения: 428
За да я запишеш в едната, съответно трябва да я отпишеш от другата детска градина.
А пък защо трябва да задържаш мястото в първата градина наплива е достатъчно голям.
Защото до декември,няма кой да я гледа!А и не задържам никакво место,понеже "Приказна Калина "не функционира до края на ноември!В момента ,в който отвори врати,бих искала да започне там и следователно отписвам от "Чуден свят"
Така,че не мисля че преча на някой!

# 3
  • Мнения: 9 814
О.К.
Стига да ти пазят мястото в ДГ, която е в ремонт и да не те задължат да се запишеш там до 05.09. и да се отпишеш от предишната.

П.П. ooooh! Те пък преди началото на учебната година са се сетили ремонт да правят.

Общи условия

Активация на акаунт