Със завивка или не нощем

  • 1 366
  • 27
  •   1
Отговори
Мислите ли, че мога да оставя бебетата си без завивка през нощта? Те са на 4 месеца и много се изпотяват, дори и когато са само с чаршафче.

# 1
  • Мнения: 3 042
С какво ги обличаш да спят? Иначе аз слагам чаршаф.

# 2
  • Мнения: X
Аз я обличам само с боди или с тънка пижамка и не я завивам, дори прозорците са отворени, но вкъщи е много топло и задушно. Зависи и от това.

# 3
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
спи по боди, завит е за не пове4е от 4ас, защото след това се отвива. Ако е топло в стаята не ги завивай!

# 4
  • Мнения: 3 200
И аз не завивам сега, спи с пижамка

# 5
  • София
  • Мнения: 1 402
Ох и мен това ме тормози, постоянно я завивам а тя се отвива. един ден спи по боди и чорапки на сутринта се разкиха и на другата вечер я опаковам като за полюса .... луда съм станала или по-точно параноичка  #Crazy

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Моя спи по боди или само тениска-бельо с чаршаф от кръста надолу завит.

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мойте щерки спят в спални чували, щото не се търпят завити и 5 мин.

# 8
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Тъничко боди с презрамки и отгоре гащеризонце с къси панталонки пак тънко, без чорапи и завивка. Спим на отворена врата, но стаята е източна, с пуснати щори и пак е много задушно и топло.  Осмен всичко друго Габи свикна да спи на студено зимата и сега и е много търсене като е топло.

# 9
  • Мнения: 456
Какво завиване??? Аз и да завивам, точно след 5 секунди вече е отвит.  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 645
Дани спи само по боди с къс ръкав.Завивам го с чаршаф - но е така само за 5 минути.

Даниел - 21.04.2004г.

# 11
  • Мнения: 1 547

Задължително завит със спално чувалче. Лятно, тънко, памучно. Много удобно. Отдолу само тениска или боди с къс ръкав.

Мисля, че му е чудесно.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 92
Спи с тънка пижамка и завита с чаршафче. Не мисля, че на тази възраст, колкото и да е топло могат да спят съвсем отвити

# 13
  • Мнения: 980
И ние сме с лятно спално чувалче, иначе се отвиваме. Не, че ни е топло, но ни се ритка. Отдолу е с ризка и къси панталонки или боди. Към 4 часа мятам и една памучна пелена. И аз много се притеснявам и не знам дали я обличам добре за сън и постоянно ставам да я проверявам.

# 14
  • Мнения: 1 800
Спи по боди с къс ръкав, без чорапи, завит със съвсем тънка памучна лятна пелена. Не се отвива. Спим на широко отворена терасна врата.

Общи условия

Активация на акаунт