"15-годишна в ”Пирогов” за перитонит, ражда бебе"

  • 9 641
  • 164
  •   1
Отговори

Анкета

Искате ли темата да бъде заключена?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 22 авг 2008, 11:04

  • София
  • Мнения: 2 227
"15-годишна ученичка роди в "Пирогов" здраво момченце, без да знае, че е бременна, съобщиха от пресцентъра на болницата.
Момичето, което не е от ромски произход и е активна спортистка, било докарано от Бърза помощ със съмнения за перитонит, разказа дежурният в гинекологията д-р Даниел Георгиев.
Оказало се обаче, че момичето всъщност ражда и в 9.17 часа в Детска противошокова зала на бял свят се появило здраво момченце с тегло 1950 грама. Майката е била бременна в осмия месец, но бременността не личала толкова явно и момичето отдало неразположенията на други здравословни проблеми.
Бебето е родено по естествен път и заедно с непълнолетната си майка ще бъдат преведени в "Майчин дом". И двамата са в много добро състояние, допълни д-р Георгиев."

Източник: http://dnes.dir.bg/2008/08/14/news3289070.html

Тази статия ми напомня на слуха за руските гимнастички, които били карани да забременяват за да спечелят някое първенство. Не, че виждам логично обяснение. Дали на истина не е знаела, че е бременна?! Каква ли ще е съдбата на бебето и невръстната му майка? Thinking

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 12:31 от Люта чушка - пиперлийка

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
 Shockedегати newsm78

# 2
  • Мнения: 5 183
 newsm78 Силно се съмнявам

# 3
# 4
  • Мнения: 4 335
 ShockedАммм,направо онемях

# 5
  • Мнения: 10 982
Звучи много странно и нелогично.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 227
Звучи много странно и нелогично.
Странно, но факт.

# 7
  • Мнения: 3 268
Според мен е криела,друго обяснение нямам.Или пък да е изключително неука,както и родителите й.

# 8
  • Мнения: 4 335
Имахме сьседка,която разбра в 8-ят месец,4е е бременна.Корем нямаше до края на бременността си.Беше и трето дете и ако някои ми беше казал за това нямаше да повярвам,ама я познавам #Crazy

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Леле, и аз имам дъщеря на 15години...
Ама още не води полов живот (за мое щастие).
Ако и тя забременее и роди на 18г като мен - на 36 ще бъда баба  Rolling Eyes
Толкова пък да не разбере...
Ама случаи всякакви...
Дано родителите й приберат бебето да го гледат като тяхно!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 998
Хич не ме изненадва щом е спортистка. Ако е доволно назобена, цикълът и е нередовен или никакъв го няма.
Кофти е само, че доста млади момичета изобщо не са наясно с контрацепцията.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 789
Е чета и не доумявам  Thinking - как ще си в 8-ми месец и няма да разбереш, че си бременна? newsm78 Naughty
Ама то девойчето на 15 г, явно не е опознало още организма си, физиол. процеси и т.н.........
Живи и здрави да са Praynig

# 12
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
 Shocked Shocked Shocked

Вече нищо не ме очудва  Crazy

# 13
  • Мнения: 4 490
Е добре де, как така активна спортистка няма да забележи, че коремът й нараства? Колкото и малък да е бил коремът, все го е имало, нали? И е растял. Май е знаела много добре мацката, но е криела.  Confused

# 14
  • София
  • Мнения: 2 227
Преди известно време чух за жената на колега, на мъжа ми, която разбрала, че е бременна едва когато тръгнала да ражда. Не знам... "подписвам протокола с особено мнение". Дано задържат бебчето.

Общи условия

Активация на акаунт