Бетадин и планове за бебе

  • 4 003
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Преди 2м. преживях кюртаж(полип в ендометриума)след което се появи белезникаво течение,под микроскоп-гъбички,в микробиологията-няма следи от дрожди.Започна се едно лечение-Дактакорт крем-1 пък използван-получих алергична реакция,Микомакс-3 табл.,Полижинакс-5бр. supp.Ломексин(ако не се лъжа) и вчера ми изписаха Бетадин и Низорал всичките тези лекарства са ми от 3-ма различни АГ.Взех само Бетадина,много е силен имах сърбеж и парене,а знам и че страничните му ефекти са,че се отразява на щитовидната жлеза.Преди имах и сърбеж и белезникаво течение,а сега течението е бяло и имам лек сърбеж 1 път на 2 седмици,та се чудя да прекратя ли това лечение,все пак до месец започваме с опитите за бебе,а и този Бетадин,с тези странични ефекти... Rolling EyesБи ли навредил Бетадина  на евентуална скорошна бременност?При това положение да си взимам ли ФК или да изчакам с това лечение?Много съм объркана и въпросите ми звучат така Rolling Eyes
Вие какво ще ме посъветвате Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 4 884
Моят съвет е първо да започнеш да се консултираш с един единствен АГ!Напълно нормално е всеки лекар да има собствена представа за това как да бъдеш лекувана,но ако трима лекари ти предпишат различни лекарства не можеш да ги пиеш всички,нали?Започни да пиеш ФК,тя може само ДА ПОМОГНЕ,така че няма какво да се чудиш,още повече щом ще започвате с опитите за бебе  bouquetПожелавам ти успех и скорошна положителна развръзка на проблема ти 1crib

# 2
  • Мнения: 158
Аз по принцип не сменям АГ специалиста,но понеже моят гинеколог не оперира,ме оперира негов колега и понеже той извърши операцията и веднага след нея се появиха гъбичките исках да се консултирам с него,да ама той беше в отпуска когато го потърсих и аз отидох при колежката му (3-ти АГ) Rolling Eyes
А вечра когато ми назначи моят гинеколог Бетадин го попитах дали мога да започна с ФК,а той ми изрънка нещо от сорта:"ми трябва...лечението ...ми да пий я" Tired ooooh!
...Пожелавам ти успех и скорошна положителна развръзка на проблема ти 1crib

Благодаря ти Hug  bouquet

# 3

Общи условия

Активация на акаунт