защо мъжете винаги харесват странни филми?

  • 2 471
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 404
по принцип ми прави впечатление че повечето мъже(на казвам всички)винаги харесват тез филми и сериали който обикновено са малко олигофренски.от сорта на смешно отделение и разни такива.споделете и вашите наблюдения за да си направя извода дали пък в мен нещо не е сбъркано ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 880
ми да, обикновено намират смисъл в глупави комедии, идиотски фантастики или досадни екшънчета, хихи

# 2
  • Мнения: 3 675
Явно такава им е природата, странна.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Филми за Втората Световна война, по това си пада моя. Онзи ден пак се блещи на Редник Райан. Как не му омръзна???!

# 4
  • Мнения: 404
моя пък се кефеше на "един не тъп американски филм",а той филма определено не е тъп а направо вдлъбнат Crazy

# 5
  • Мнения: 4 496
Защото не обичат да се замислят. Предпочитат да гледат нещо, което е ей така, да убият час и половина- два.

# 6
  • Мнения: 2 229
По принцип и аз си падам по дебилни комедии, но специално двете споменати "Смешно отделение" и "Един не-тъп американски филм" са ми яко тъпи. Thinking Но съм сигурна, че има и други жени, които ги харесват.. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 005
Моя също ги обича тези + фантастика. Той си нарича тези филми: "За деца и моряци!". Не знам какво влага в това, но е бил моряк, а дете мисля, че все още е понякога... Питала съм го какво намира в тези филми и той отговори, че именно това очаква от киното - измислени и пародийни истории. В по-реалистичните той сам бил герой в ежедневието ни...  newsm78  Joy

# 8
  • Мнения: 485
Ами той и моя явно не е по различен от вашите, все трябва да има пистолети, бам-бам, направо скапва кабелната от уестърни. Но скоро го хванах в крачка как реве на една драма...малиии направо щях да падна. На всичкото отгоре след един месец пак го набарвам на същия филм ...и пак реве...ха иди разбери. Joy  Joy  Joy

# 9
  • Toronto
  • Мнения: 683
Ами той и моя явно не е по различен от вашите, все трябва да има пистолети, бам-бам, направо скапва кабелната от уестърни. Но скоро го хванах в крачка как реве на една драма...малиии направо щях да падна. На всичкото отгоре след един месец пак го набарвам на същия филм ...и пак реве...ха иди разбери. Joy  Joy  Joy
Лелеее, ти събуди моето огромно любопитство коя ще да е била тая драма? #Crazy newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 3 880
наистина кой е този филм, ти не прояви ли любопитство?
моят мъж никога не съм го виждала да пророни сълза, камо ли на филм, наистина ми е много любопитно какво би разчувствало така един мъж?

# 11
  • Мнения: 3 886
Филми за Втората Световна война, по това си пада моя. Онзи ден пак се блещи на Редник Райан. Как не му омръзна???!
То и моя е така гледа няколко пъти един и същи филм .Аз си го бъзикам че сигорно не вдява смисъла на филма  . Mr. Green Mr. Green Mr. Green.Но пък за сметка на това обожава български и руски филмове.от американските не гледа сериали освен по ДИЕМА  няква  КОБРА11(не аз) и от типа  Джеки Чан,Силвестрър сталоун и ЖАН Клод и още един  СТИВЪН СЕНГАл май беше newsm78.

# 12
  • Мнения: 6 992
Хъхъ, Смешно отделение и аз го харесвам Joy
Иначе да, по принцип той казва, че ако филмът не е идиотски, не иска да го гледа.

# 13
  • Мнения: 14 488
у нас аз съм по странните филми Thinking

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 378
С моят най-0редовно си гледаме романтични филми или драми и си  поплакваме. Но пък той мааалко повече фен на екшъните. От сорта на "Смешно отделение" не харесва.


А по темата- защото не са като хората.шега Wink

Общи условия

Активация на акаунт