Албена Вулева - гола пред Парламента! Ужас и безумие!

  • 32 260
  • 337
  •   1
Отговори
  • Мнения: 432
Прочетох и видях снимките на тази "дама".  #2gunfire #2gunfire
Нямам думи - как може ББ да разреши подобна простотия!

# 1
  • Мнения: 4 435
Ох,и за т'ва цяла тема. ShockedКато видя тия емотикони със стрелбите и си викам- "синдормът новака".Не го казвам с лошо да знаеш.

# 2
  • Мнения: 432
Ох,и за т'ва цяла тема. Shocked
Като видя тия емотикони със стрелбите и си викам- "синдорма на новака".Не го казвам с лошо да знаеш.


Честно - скоро не ми се беше случвало чак толкова да ме възмути! Ето и снимките:
http://life.dir.bg/2008/08/14/gallery3289257_1.html

# 3
  • Мнения: 4 435
В "Звездни компромати се коментира".

# 4
  • Мнения: 4 733
 По принцип се въздържам от подобни коментари, но тая жена е адски зле изглеждаща ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 7 190
Извинете, но коя беше Албена Вулева?  newsm78

# 6
  • Мнения: 25 600
Мен пък лошият вкус на хората не ме възмущава. Възмущават ме други неща.
Но определено се чудя кой е луд да даде пари за този брой?  

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
кой я е бил по задника?

# 8
  • Мнения: 4 733
Има и извратени мъже, Сийко Mr. Green

# 9
  • Мнения: 599
По принцип се въздържам от подобни коментари, но тая жена е адски зле изглеждаща ooooh!

 Peace
Поне да имаше какво друго да покаже, освен простотия.

# 10
  • Мнения: 3 675
Хубаво, че не влязла гола в манастира  Mr. Green.Имаше някаква статия, че я изгонили от рилски манастир.според мен какво й е лошото, в БГ имаме нужда и от такива журналисти, които не се срамуват да изкарат кирливите ризи на певците и елита.

# 11
  • София
  • Мнения: 62 595
Разочарована съм от телосложението й. По-добре да не се беше събличала, че се човек се сеща колко подплънки слага в сутиена. Да си беше стояла с дрехи, че изглежда по-добре. Сега разбрах защо толкова се впечатлява от чуждия силикон.

Сигурно го прави заради рейтинга, че нещо я недолюбват напоследък.

# 12
  • Мнения: 2 821
Много малки цици има Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 675
Това ми намирисва на протест.Малко са хората, които при тази физика биха се съблякли, но както обичам да казвам никой не е идеален.

# 14
  • Мнения: 432
Хубаво, че не влязла гола в манастира  Mr. Green.Имаше някаква статия, че я изгонили от рилски манастир.според мен какво й е лошото, в БГ имаме нужда и от такива журналисти, които не се срамуват да изкарат кирливите ризи на певците и елита.

Не съм много съгласна - това да обиждаш някого не означава, че му вадиш кирливите ризи! За тая цел се правят журналистически проувания.

Общи условия

Активация на акаунт