БЪДЕЩИТЕ ЯНУАРКИ ХУБАВЕЯТ, A ЯНУАРЧЕТАТА В ТЯХ ДИВЕЯТ

  • 12 639
  • 301
  •   1
Отговори





  macko_87

                 sladur4esta
                 barboran4e

bibskolet



     suny4 



                                          Бръм  втора бременност
Данче - втора бременност


соня82
                           irinabr - втора бременност
                                               
    cveti petkova



olgarita
vi ki to 82
   cremcaramel


gal4etto
Cyber_Cat


                                kateto83 - втора бременност
Амелия

vampbal

                                artexa - втора бременност


bebe83


danincetо
nevencheto
къдравелка


              bubi4ko - втора бременност

vanilla80
              liletka - втора бременност
soffii

              Djoneto - първа бременност



                     Evjeni - втора бременност -
vailet 79


                                                  доня КОПРИВА - втора бременност


                            Киша - втора бременност






                             4baby - втора бременност
lubito



 bub4eto
pepina t
Радостчо



katalina_79
                             


rumka_lokumka- втора бременност -

stelaruseva

vesito82
Tanika - втора бременност
hris1981



 dun4o
zahar4e
koral   



                       eligeorgieva

                        tony1166 - втора бременност




emy17

lorini



aubergine - втора бременност



irko - втора бременност
PEnu4ka
Мим
mini 79 - втора бременност
shturcho2009
Petinka82 - втора бременност



denica007
tony
Алина
Alizarina



Бели Ружи - втора бременност
Kokonut
nadeto_pm



Smiling_Sisi

tanitka
liol
veni 78
idimi



Espa




kali-m-g

                                           pepi_slanchogledche - втора бременност

bebka2304


Sunrice



emsski - втора бременност
Patilina - трета бременност





geri-meri(popins)



Доника  - втора бременност

Murvet77 - втора бременност



marmotka



Към старите теми :
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, тема 5, тема 6, тема 7, тема 8 тема 9,
тема 10, тема 11


Ето ни и в целия ни блясък smile3509 ... и нашите коремчета

Който иска да си качи снимки в албумчето
Потребителското име е: doniakopriva
Паролата: kaloyan

Който иска да прави корекции или да добавя нещо в темата
Потребителското име е: january08
Паролата: bebeta

ето линкове за щъркелчета

https://cdn.bg-mamma.com/Zi3J/3626f9ec.gif - синьо щъркелче
https://cdn.bg-mamma.com/Zi3J/7c9eb186.gif - розово щъркелче

трябва само да им добавите отпред и отзад съответно [img]    [img] като на второто [img] трябва да му сложите такава наклонена чертичка / след скобата [ и пред i-то 

Предложения за заглавия:
Януарчето се разлудява, със смели ритничета мама дарява.
Януарската дружина гордо измина първата половина.

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 14:49 от january09

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 1
Хайде да се запиша първа с днешната ФМ ще си имаме девойка сложете ми розово щъркелче, имаме и филмче с девойката кандидат акробатка хехе Късмет и много красиви мигове на всички мами!

# 3
  • Мнения: 2
Хоп-троп 2ра на една ръка разстояние след Таника..Ей пипнахте за късмет, че и ние искаме мома!!!! Честита ви хубава новина!!! Hug

# 4
Момичета, после ще продължа защото трябва да сготвя нещо...

доня КОПРИВА

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 19:26 от january09

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте, защо сте ме изместили за 18,01. или аз не съм разбрала правилно. И защо неискате да ми сложете синьо щъркелче, вече три пъти Ви писах?  Cry

# 6
Здравейте, защо сте ме изместили за 18,01. или аз не съм разбрала правилно. И защо неискате да ми сложете синьо щъркелче, вече три пъти Ви писах?  Cry

Ели, успокой се. Темата още не е готова, когато я довърша ще пусна линк в старата за да знаят всички. какво да направя, че ме надушихте по рано???
прекарах последните 3 часа в занимания с темата, ако съм пропуснала някого съжалявам, сега е моментът да казвате
А щъркелчета можете и сами да си слагате има линкове в първия пост

murvet77 - не съм те забравила, по късно ще оправя и твоите снимки и ще ти направя визитка

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 19:39 от january09

# 7
  • Мнения: 0
пу за мен на първа страница
Весито като каза че караш мен инструктора ми ме научи първо да псувам после да карам но така или иначе идиоти колкото искаш
ти ще ходиш ли на ФМ и при кой ако не е тайна newsm78

# 8
  • Мнения: 3 861
Щурчо, ЧРД!!!

Пожелавам ти лека и спокойна бременност и здраво и красиво бебче на финала   bouquet

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 20:36 от доня КОПРИВА

# 9
  • Мнения: 387
eligeorgieva не така... Naughty Naughty Naughty първо се казва БРАВО НА доня КОПРИВА (всички знаем, че е тя) за положените усилия и прекрасния резултат, пък после с исканията и не в тоя тон... момичето се старае да угоди на всички...пък и може да стане с лично съобщение, не така грубо...
а сега да пожелая на всички да е все така плодородна темата ни и полезна за всички...а на себе си пожелавам за следващата тема да си имам

айде лека вечер засега и много  newsm51  love001 newsm51  love001 newsm51

# 10
  • Мнения: 63
 И аз да се запиша! Новата темичка е супер! Браво!!!Евжени, благодаря ти за изчерпателната информация за схващанията!
Емсски, пожелавам бързо възстановяване на брат ти!
Лорини, пиши по- нататък как се развиват нещата с колата и застраховки!
Момичета, да не се караме , а да се радваме на времето заедно. Аз чета всичко написано, но не винаги пиша за всичко, а само когато имам да кажа нещо.

# 11
  • Мнения: 2 122
и аз да благодаря на Копривка, че отделя време да ни направи цветни красиви темички

# 12
  • Мнения: 63
Ох, забравих!  Embarassed
Щурчо, честит рожден ден! Пожелавам ти най- вече здраве, лека бременност и едно здраво и хубаво бебче през януари!
 bdbaloni happy bd

# 13
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен. Браво Доня Коприва- страхотно си направила темата, както винаги Peace Аз днес бях на преглед и 90 % пак ще си имаме мома Grinning Аз тайничко си се надявах да е пак момиче, ама не исках да дразня таткото. Сега го чакам и ще го сюрпризирам, не че пак няма да се надява на останалите 10%- най- много след някоя и друга година пак да поиска бебо Laughing За дългобедрестите мадами не се връзвайте много- и на мен предния път все ми казваха, че ще имам такава мома, ама си е съвсем нормална- не е с дълги крака и висока. Моята док иска да си пусна БХС и утре ще ходя до Майчин дом. Аз бях решила да не ходя, ама тя държи всичко да е направено и ще й угодя- какво да я правя Simple Smile
Честити рожден ден, Щурчо! Бъди здрава, усмихната, много щастлива и с послушно януарско бебче Hug

# 14
  • Мнения: 211
Ей ме на и мен в новата тема. Първо да благодаря за подкрепата!  Hug Наистина не мога да се позная с тези нервни изблици , но се старая да ги притъпявам. Та днес следобяд  получих остри болки ниско в корема и така се уплаших . Беж в болницата. Прегледаха ме . Слава Богу нищо страшно. но да си имам обеца на ухото , че с това мойто юркане в работата  бебето негодува. Та така и аз почвам с магнерича и но-шпа-то. Но поне се успокоих, че бебо е наред и дано ми дойде ума в главата да се кротна.
Емски дано брат ти се оправи по-скоро !
Лорини , браво, чак не мога да повярвам, че КАТ са били толкова услужливи. Успех нататък!
Щурчо  newsm59   bouquet
Адашче, честита девойка ! Тони1166 , браво изравнявате резълтата от миналата тема !
Доня Коприва  Hug

Общи условия

Активация на акаунт