Кокаин и забременяване

  • 6 536
  • 17
  •   1
Отговори
Много моля да ми помогнете с информация по следния въпрос: Аз и приятелят ми исаме дете и искам да знам колко време след употреба на кокаин организмът се прочиства напълно и каквиса евентуалните последствия за бъдещето бебе. Ще съм много благодарна ако някой има по-подробна информация, защото много искаме да започнем с опитите, но в същото време не искам да подлагам на риск бебето. Предварително ви благодаря!

# 1
Само да добавя, че става дума за употреба на кокаин от страна на мъжа.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 227
Само да добавя, че става дума за употреба на кокаин от страна на мъжа.
Системна или инцидентна употреба?

# 3
  • Мнения: 9 814
Питайте лекар.
За хероина знам, че трябват между 6 месеца и 1 година.
Ако, е инцидентна употреба не мисля, че трябва да се чака особено много да се прочисти организмът

# 4
Инцидетна употреба, но се страхувам много  ,защото имам един спонтанен аборт. Много ни иска и на двамата да имаме вече бебче, но хората допускат грешки. Чудя се дали ако се направи кръвно изследване, ще покаже кога е безопасно?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 227
Ти сигурна ли си, че няма да се повтори? Както и да е.
На твое място бих говорила с лекар. Той може да ти даде най-адекватен съвет, относно това кога ще е безопасно.
Хубаво ще е и ти да посетиш гинеколог, след като си имала проблем. Нека те прегледа и да ти пусне изследвания (той си знае какви), за да си сигурна, че всичко при теб е Ок. Успех.  bouquet

# 6
Да, аз вече бях на лекар, каза че всичко е ОК, проследихме една овулация, но се притеснявам дали  това би оказало влияние. Знам със сигурност, че при прием на каквито и да е наркотици от бременна жена неминуемо  се отразява на плода, но не съм сигурна дали чрез спермата на мъжа може да се увреди.

# 7
  • Мнения: 2 755
Не от това което казваш не може да се увреди бебето.

# 8
  • Мнения: 3 034
ако се увреждаха от кокаин, ни една звезда нямаше да има дете  Wink все пак, по-добре по време на бебеправене да се въздържа, поне да е много инцидентно, ако го прави изобщо.

# 9
  • Мнения: 203
И аз мисля че проблем няма да има...колко жени забременяват надрусани и пияни...а и колко мъже в същото състояние правят деца.... #Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 604
едва ли е проблем,ако е било инцидентно-забременявайте си се спокойно, успех  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 15 435
До колкото съм чела и чула, опасно за плода е когато майката е взимала кокаин.

# 12
  • Мнения: 9 973
и аз не мисля,че е опасно(аако само таткото е ...)

# 13
  • Мнения: 4 491
А той какво мисли по въпроса? Извинявай за проявеното любопитство, но ако ще правите бебе, по-добре да сте сигурни, че всичко е останало в миналото. Успех и дано няма проблем!  Peace

# 14
  • Мнения: 1 341
аз знам, че сперматозоидите, които са оплодили клетката са образувани доста преди този процес, мисля, че ставаше въпрос за месеци. Просто трябва да видиш кога за последно е взимал наркотика и ако е минало време - няма проблем

Общи условия

Активация на акаунт