Препарат,който отмива боядисана коса?

  • 1 520
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 554
Здравей те,търся си препарат,който да ми отмие боята от косата,последната фризьорка направо ме съсипа,потъмни ми ужасно много косата Tired

# 1
  • Мнения: 4 435
Какъв ти е цветът и какъв е трябвало да бъде?

# 2
  • Мнения: 1 554
естественият ми е тъмно кестеняв,последно беше светло доста светло кестеняво,а сега е направо 4ерно ooooh!

имах един червеникав отенък,който трябваше да се покрие,а то какво стана,хем съм 4ерна и червения отенък си го имам ooooh!

# 3
  • Мнения: 240
естественият ми е тъмно кестеняв,последно беше светло доста светло кестеняво,а сега е направо 4ерно ooooh!

имах един червеникав отенък,който трябваше да се покрие,а то какво стана,хем съм 4ерна и червения отенък си го имам ooooh!
xaxaxa описваш точно моята коса и моите проблеми  Grinning аз също имам такъв отенък и също бях със светла коса , а сега съм с тъмна  Grinning направо сме еднакви  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 435
естественият ми е тъмно кестеняв,последно беше светло доста светло кестеняво,а сега е направо 4ерно ooooh!

имах един червеникав отенък,който трябваше да се покрие,а то какво стана,хем съм 4ерна и червения отенък си го имам ooooh!

Пробвай да се измиеш няколко пъти със кисело мляко,вътре със малко сода бикарбонат.Така се смъкват няколко тона от цвета.Но препарат,който да върне твоят цвят няма,има римуъвър,който ще те обезцвети,а това не ти трябва.Кисело мляко повечко пъти и се надявам,че с миенето ще си падне.

# 5
  • Мнения: 240
ох 4есно ве4е от както се помня съм с този 4ервен отенък!!! направо се 4удя с какъв ъкъл тръгнах да се боядисвам (не 4е има лошо,но резултата при мен е такъв) по принцип слагам кис. мляко в маската си и няма разлика , ще пробвам така както казваш , но 4есно не гледам много оптимистично , при теб получи ли се нещо?

# 6
  • Мнения: 1 554
аз не искам моя цвят,искам само да падне това тъмното,че съм като лелка Tired

# 7
  • Мнения: 4 435
При мен,и при много други хора помага,но няколко тона смъква ,не повече.Мен също от супер руса ме бяха направила кафява,бях бясна,плаках,карах се с фризьора,измих си косата 7-8пъти за два дни с мляко и сода и стана.

# 8
  • Мнения: 1 554
Боже,как се мие коса с мляко,ти как процедира newsm78

# 9
  • Мнения: 4 435
Аз на мивката,че ми беше гадно да ми тече по тялото.Намокрям изцяло косата и с ръка бъркам в кофичката кис.мляко и мажа  Laughing.Като се омажа,няколко минути добре масажирам,после изплаквам.Обаче аз понеже го направих много пъти за два дни не шампоан не слагах,да не я премия.Само след последният път вече си сложих и шампоан и балсам и така.И не излезнах от вкъщи докато не се оправя. Blush

# 10
  • Мнения: 1 554
да взема да пробвам Crazy

# 11
  • Мнения: 4 435

Ахам.Даже преди няколко месеца и на друго момиче му беше станало така,беше пуснала тука тема,и всички това я съветвахме,и така направи.

# 12
  • Мнения: 1 554
Благодаря  bouquet

# 13
  • Мнения: 4 435
Надявам се да се получи и при теб.Пиши после какво е станало. Hug

# 14
  • Мнения: 1 554
Ще пиша Peace

Общи условия

Активация на акаунт