Грижите ли се за егото МУ ? (петъчна)

  • 2 596
  • 54
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Здравейте,
Кратък въпрос. Грижите ли се за егото на любимият?
ако да , какви неуморни гриж полагате за повдигането Му и запазване в блестяща форма, ако не защо не го правите ...

# 1
  • Мнения: 674
Да когато не ме е ядосал... Mr. Green
Мъжът до мен има качества и самочувствие но въпреки това определено човек трябва да се грижи за самочувствието на мъжа си.......

# 2
  • Мнения: 3 459
Да, но само когато съм на кеф  Wink

# 3
  • Мнения: 2 448
Разбира се, Егото на любимия си е мое его. Така, че се старая да полагам максимални грижи за повдигането му и запазването му в блестяща форма.
Излъскване и полиране със специален гел собствено производство, мой патент.

# 4
  • Мнения: 12 662
Оооо, оооо, страхотен си, невероятен, оооо.

# 5
  • Мнения: 1 897
Не.Не съм от хората, които сипят ласкателства без нужда, за да подържат нечие его. Считам го за излишно и неправилно.

# 6
  • Мнения: 2 448
Не.Не съм от хората, които сипят ласкателства без нужда, за да подържат нечие его. Считам го за излишно и неправилно.



А не се ли опасяваш, че ще си намери някоя друга , която да се грижи по добре за повдигането му. Мъжете са много чувствителни същества на тема ЕГО и не биха си го оставили така не излъскано и не поддържано.
А да се оставя мъж сам да се грижи за егото си си е направо безотговорно.  Naughty

# 7
  • Мнения: 5 370
И за егото му се грижа, и за тенджерата му, и за портфейла му. Последното особено ревностно го правя, тоест, почти не му искам пари.Самозадоволявам се, един вид, Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 897
А не се ли опасяваш, че ще си намери някоя друга , която да се грижи по добре за повдигането му. Мъжете са много чувствителни същества на тема ЕГО и не биха си го оставили така не излъскано и не поддържано.
А да се оставя мъж сам да се грижи за егото си си е направо безотговорно.  Naughty
Всичко е възможно.
Но аз съм си такава-не умея да лаская без нужда. Не съм стратег в това отношение. Хваля го, когато заслужава и го критикувам, когато се налага. Мисля, че прекомерно високото самочувствие често води до самонадеяност, което също може да се окаже  'нож с две остриета'.
Обаче, това, че не полагам специални грижи за егото му  съвсем не означава, че той страда от липса на такова. Напротив-прекрасно осъзнава качествата, които има и умее добре да ги използва.

# 9
  • Мнения: 2 448
Ulia, направих опит да те накарам да отговориш с петъчен уклон, ама май не ми се получи.  Wink

Labrador, задал си темата към дамите, което мисля не пречи и на мъжете списващи във форума да изкажете мнение доволни ли сте от грижите по Егото си, сами ли се справяте или любимата е перфектна.  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 897
Ulia, направих опит да те накарам да отговориш с петъчен уклон, ама май не ми се получи.  Wink

Мхм.., долових нещо такова в предишния ти пост. Peace
Но днес май съм прекалено сериозна, ако и да е петък.
Добре де, обещавам довечера да положа по-специални грижи за егото му. Blush

# 11
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Да, разбира се, всяка сутрин му целувам петичките и Му казвам колко прекрасен е! И вечер го посрещам на четири крака пред вратата, събувам му обувките и го целувам по пръстите на краката кланяйки му се. Правя всичко за Милото!

# 12
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
.... Милото 2 ли е newsm78

И аз май съм като Юлия Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 803
Ако трябва да го лаская, не съм тогава от най-грижовните. Само когато е заслужил.

Всичко е възможно.
Но аз съм си такава-не умея да лаская без нужда. Не съм стратег в това отношение. Хваля го, когато заслужава и го критикувам, когато се налага. Мисля, че прекомерно високото самочувствие често води до самонадеяност, което също може да се окаже  'нож с две остриета'.
Обаче, това, че не полагам специални грижи за егото му  съвсем не означава, че той страда от липса на такова. Напротив-прекрасно осъзнава качествата, които има и умее добре да ги използва.


 Peace

# 14
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Има цяла тема за Милото, където вещо и с разбиране има споделен житейски опит и уроци по това, как да се грижим (тук и ЕГОто се включва) за Милото.

Общи условия

Активация на акаунт