Бълхи!!!

  • 35 916
  • 75
  •   1
Отговори
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
Здравейте,малкият е нахапан целия от бълхи  и не знам със какво да го намажа-бихте ли ми казали вие какво използвате?
Мажа го със Финистил гел,ментов спирт,капки финистил(пие) и още едно нещо за мазане,но не се сещам как се казваше. От нищо не му минават,а той неспира да ги чеше и са станали вече на ранички,по цяла нощ ги чеша и не може да спи спокойно.Вече не знам как да му помогна,бихте  ли ме посъветвали вие как се справяте със тези гадини?

П.С. давам му също и ''ledum palustre 9ch'',но ефект 0

# 1
  • Мнения: 4 053
това е много гадно,
аз мажа с Фенистил гел, той ги поуспокоява но, за малко,
като влезнат в серия на чесане......вярвай ми вече цял месец и не минават,
сега са на рани с корички, но и тях чоплят 
номера е да не се разчесват и минават бързо, но, аз не можах да убедя мойте деца  ooooh!

# 2
  • София
  • Мнения: 39 744
Когато водя Дияна на село...  връщането си от там бягаме до спешния кабинет.
Мисля, че има алергия към ухапване от подобен род насекоми. Обикновено я мажа с Фенистил, без особен ефект. Изписват ни и разни антиалергични сиропи. Но най-добре се консултирай с лекар.

# 3
zdraveite.spasenieto ni e bql mexlem "ra4ev".pravi go edna gabrovska familiq.pomaga za mnogo ne6ta.az izlekuvax dori ekzema,koqto mi be6e razqla mesoto ot lekarski pogre6ni predpisaniq.uspex

# 4
  • София
  • Мнения: 39 744
Аз на детето си не бих пробвала така лансирани мазила. Може и панацея да са, но все пак...
А и прехода София - Стара Загора - София, по бързо ще е до педиатъра Simple Smile

# 5
skupa du6teri4kata mi e na 9 god. i vi nagi i pomaga,dori kogato be6e bebe i se obrina ot edni pampersi na 3 mese4na vuzrast i se vidqx v 4udo,ta o6te ot togava bez tova mazilo v xladilnika ne ostavam.ba6ta mi tsql jivot ima6e gupi4ki na krakata i tova be6e na4ina po koito se otturva ot tqx.vseki re6ava kak da si gleda detsata,iskax samo da pomogna

# 6
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
А откъде мога да си закупя пози мехлем?
Готова съм да пробвам всичко,че като го гледам как се мъчи ми се къса сърцето.

# 7
AZ SUM OT BQLA SLATINA.MAGAZINA NA VAN4ETO NA STARIQ PAZAR TAKA GO ZNAQT  VSI4KI XORA,USPEX
TOVA E MAGAZIN ZA DREXI ,NO ZAREJDA OT GABROVO TAKA 4E TAM SU6TO TRQBVA DA GO IMA.KATO SE PRIBERA 6TE POGLEDNA NA OPUTVANETO DALI IMA  ADRES I PAK 6TE PI6A

# 8
  • Мнения: 1 425
ПИШИ НА КИРИЛИЦА-такива са правилата на форума...... Peace

# 9
SUJALQVAM,ve4e poso4ix v drug forum 4e ne jiveq v Bulgariq i nqmam kirilitsa,a puk i smqtam 4e se razbira i e po vajno kakvo pi6e a ne kakvi sa bukvite.koito iska go razbira i taka.samo iskam da pomogna

# 10
  • Мнения: 1 425
Когато пишеш отговор най горе има бутонче EN от където можеш да си пишеш на кирилица Peace.......Правилата на форума са да се пише на КИРИЛИЦА и всички трябва да се придържаме към тях....... Peace

# 11
znae6 li ne obi4am zaqdlitsi no mi se struva,4e si vlqzla vuv foruma samo za tova.a do kolkoto za kirilitsata 6te kaja na 6efa mi da zaska4a do bulgariq za druga klaviatura,za6toto ispantsite dori neznaqt kakvo ozna4ava kirilitsa.ako te pritesnqva prosto ne 4eti,no ostavi xorata sami da re6at dali 6te sum im polezna.

# 12
  • Мнения: 1 425
Хайде първо да се регистрираш и да прочетеш това........http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.msg63521#msg63521
След това можеш да правиш каквито си искаш коментари....... Peace 
           

# 13
# 14
ve4e sum go 4ela i pi6e "nejelatelno"ne-zabraneno.iska6 da kaje6 4e nie koito jiveem v 4ujbina nqmame pravo na glas li.i sled 100 godini az vinagi 6te sum BULGARKA i sum gorda 4e sum.tuk na vsi4ki kazvam ,4e sa mnogo malko narodite ,koito imat svoi sobstven ezik.no kato si kupq druga klaviatura obe6tavam 6te pi6a na kirilitsa,dostatu4no sum otgovorna za da ne si izpulnq obe6tanieto,no v blizkite 1-2 god. ne vijdam tova da stane,za6toto nqmam vuzmojnost da si xodq na Bulgariq vsqka godina,osven ako ne iska6 da mi izprati6 podaruk razbira se.priemam

Общи условия

Активация на акаунт