тече и кръв от носа

  • 1 055
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 803
само по себе си това явление не ми е чуждо, защо самата аз бях така, но първият път не можах да спра кръвотечението 15 минути, беше като фонтан. да уточня, че става дума за тригодишно дете. оттогава се случва само нощем и ме притеснява, че се дави. приемам всякакви съвети, както и обяснения защо се случва

# 1
  • Мнения: 25 571
Заведи детето на лекар УНГ. Там ще ти обяснят.
Синът ми също често получаваше кръвотечения, повечето нощно време. Лекарите, при които го водих през годините, изтъкваха като причина тънките, повърхностни капилярчета, които лесно се пукали. Няколко пъти ги обгаряха, но ефектът беше временен. Остана надеждата, че с годините ще се променят нещата. Има нещо такова, но не съвсем. И досега продължава да получава кръвоизливи понякога, макар и много по-рядко.

# 2
  • Мнения: 7 803
аз самата имах този проблем, отшумя чак на 15 години. надявах се, че с годините са намерили някакво лечение  Cry

# 3
  • Мнения: 152
Синът ми е на 3г. и има този проблем от около 1 г.Лекарите ми казват,че няма място за притеснение-слаби капиляри.

# 4
  • София
  • Мнения: 38 431
На Габи тази година и потече за пръв път кръв от носа юни месец.
После още няколко пъти.
Вчера през деня и за пръв път през нощта.
Ходихме при лекарката и каза, че чак октомври ще ни даде направление за УНГ и че оттам вероятно ще ни пратят на горене на капиляри.
Оф, за толкова години не са ли измислили някакви други средства?
Поне капки?
Някой да е пробвал нещо по-различно?

# 5
  • Мнения: 178
Големия ми син имаше същия проблем-случвало се е по 3-4 пъти на ден да му тече носа,но най-страшно беше нощем.УНГ лекарят-ни изписа РУТАСКОРБИН-по 2 или 3(не помня вече) дневно за около 20 дена.Давах му го 1 месец и оттогава(да чукна на дърво) вече около 2 години да се случило 1-2пъти.Дано по-бързо да се справите с проблема. Peace

Общи условия

Активация на акаунт