Отговори
  • Мнения: 5 940
Заради дългия живот на една тема, която започнах случайно, вдъхновена от първите месеци на майчинството /"за бебета от 0 до 6 месеца"/, реших, че голяма част от потребителите имат нужда от пространство, в което да задават своите бързи въпроси без да преминават през бариерата "нова тема". Предлагам, ако модераторите разрешат, тук да питаме за всичко, което ни вълнува за бременността и за нашите малко по-големи бебета /над шест месеца/ -за тяхното хранене, за обличането, за новия зъб, за хигиената, за първите думички, за прохождането, за някой лек вирус, за взаимоотношенията ни с нашите дребосъци, за моментното ни състояние в майчинството.
Уточнявам, че пускам темата, заради тези, които искат бърз отговор, които не им се оформя нова тема, които не обичат да играят първи.
Може да се получи и нещо като спамо чат, но този подфорум няма такъв, така че дано ни го разрешат...
Пускам темата, пък ако стане, стане... Питайте на воля.

Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 09:26 от valerie

# 1
  • Мнения: 583
Браво, чудесна идея. Възползвам се да питам. Проби ни зъбче и честно казано ми писна, да слушам, че е рано. Знам, че е индивидуално, но около 6 месец не ли нормално да пробие първото зъбче? Съжалявам, че не спазвам условието, дъщеря ми все още не е на 6 месеца. Laughing

# 2
  • Мнения: 1 919
ianitza   при нас 1то зъбче проби на 4 месеца, сега сме на почти 10 и сме с 8 зъбчета.никненето си е индивидуално, просто не обръщай внимание на хорските приказки. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 940
 ianitza, първите два зъба на сина ми избиха точно на пет месеца и половина. След това имаше пауза от три месеца за следващите два. Сега вече има десет. Няма правило. Всичко е индивидуално.

# 4
  • Мнения: 575
Разбира се, че е индивидуално. В нашата отчетна едно бебче се роди със зъбче Laughing

# 5
  • Мнения: 31 128
Хубава тема. Hug На нас първото зъбче проби на 7 месеца, и после другите по-бавно.Сега има 14 зъба, ама не дава да се гледат, хапе. Joy

# 6
  • Мнения: 1 121
И на нас първото зъбче ни изби на 6 месеца Wink Защо да е рано, напротив, според книжките, които чета си е точно навреме. Има деца над годинката без нито едно зъбче...

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 364
До организъм си е. Не е рано - има бебета, родени със зъбчета. На моята дъщеря пък първото зъбче проби на годинка А сега, когато е на година и месец, има два зъба.
Поздравления за темата  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 334
Хубава тема Peace.На дъщеря ми първите две зъбчета и избиха на 5 месеца и 20 дни .Според мен не е никак рано Peace

# 9
  • Мнения: 4 111
Подкрепям идеята за темата!
ianitza, напълно  нормално е, при нас също беше така!

# 10
  • Мнения: 583
Благодаря Ви, момичета. И аз знам, че е нормално, но просто ми омръзна да слушам глупости.

# 11
  • Мнения: 26
здpaвeйтe,иckaм да пoпитaм,имaмe 2 зъбa,нo eдиния излизa нakpивo ,ноpмaлно ли e?

# 12
  • Мнения: 1 919
Благодаря Ви, момичета. И аз знам, че е нормално, но просто ми омръзна да слушам глупости.

така са хората ако зъбките се бавят защо се бавят на еди си кое дете не знам си колко зъба има.....ако не ходи на не знам си кого детето ходелооо, говорелооо...просто се абстрахирай и се радвай на детето си.

1 то зъбче беше накривичко долното постепено се понамести tinayorgova

# 13
  • Мнения: 11 003
valerie, браво за идеята за тази тема  Hug

ianitza, при нас беше обратното. Първите 2 зъба на дъщеря ми пробиха на 11 месеца и дотогава всички се чудеха и питаха как така това дете няма зъби ooooh!

# 14
  • Мнения: 121
valerie, страхотна темичка, бравооо!  Peace  bouquet
Записче да ви чета...  Hug А по-нататък и да се включвам.  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт