Премаман в Пловдив-някой днес беше ли на откриването?

  • 3 748
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 251
Момичета, днес четох, че откриват в Тракия магазина на Премаман-някой успя ли да отиде и да сподели впечатления! Praynig Цени, продукти и т.н. Peace

# 1
  • Мнения: 328
И аз ще следя темата че ми е интересно - голям ли е магазина зареде ли е добре.Как е що е?Разкажете който е ходил  Praynig

# 2
  • Мнения: 1 102
Аз мисля днес да го посетя, вчера се обадих днес работили май от 11-15ч. после ще пиша.

# 3
  • Мнения: 7
здравейте, бях днес работят от 10- 15,30 в неделя.Заредили са с есенно зимна колекция има хубави неща , но чакат и още , отваряли преди сезона ,има всичко за бебето както и хубави дрешки за децата ,Купих на дъщеря си много хубави дънки, подплатени. Новата колекция на Премама може да се види първо в Пловдив. Раздаваха балони  и каталози на всички . Интересно е , различен подход на предлагане има и карти за намаления , направиха ми такава , на 10 ми покупка ще ми издадат сребърна карта и ще се ползвам с  10 % намаление на дрехите и 5"% на аксесоарите. Ако си купите нещо питайте  за карта, макар че забелязах да питат всички, но това си е във ваша полза.Чао от мене Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 672
а цените как са?

# 5
  • Мнения: 7
ами като се има предвид качеството на нещата ,според мен са поносими,но това е въпрос на лично мнение.дънките на дъщеря ми са 48.00 лв.

# 6
  • Мнения: 1 672
значи цените са като във Фокс
във вторник ще идвам в Пловдив и ще видя за какво става въпрос Simple Smile

# 7
  • Мнения: 7
да така е ,някой неща дори са на по-добри цени,но когато се сдобия и  с карта за намаления ще идват по-евтини.успех.

# 8
  • Мнения: 1 102
и аз бях днес, много хубав магазин.
 радвам се че в Пловдив имаме още един качествен магазин.
Собственичките сами продават и са много отзивчиви.
Цените са нормални според мен, все пак не са някакви парцали.

# 9
  • Мнения: 1 053
И аз се интерисувам от този магазин и ще следя темата  Laughing

# 10
  • Мнения: 56
Бях днес до магазин Premaman и съм доволна от това, което си купих.Стоката има е за есен-зима 2008-2009 и е доста качествена.Аи тези карти за намаления са интересни.Заслужава си. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 42
Не съм от Пловдив;но утре ще ходя и ако може да ми кажете къде се намира магазина.Някоя забелижитилност около магазина или направо адреса ако някой го знае .

# 12
  • Мнения: 1 053
Не съм от Пловдив;но утре ще ходя и ако може да ми кажете къде се намира магазина.Някоя забелижитилност около магазина или направо адреса ако някой го знае .

Намира се до Мебелна къща,ето виж по-подробно
       http://www.premaman.com/wapr/ms/index … sp;    

# 13
  • Мнения: 42
Благодаря ти мила  Hug

# 14
  • Мнения: 454
Това е малко извън темата, но ми направи кофти впечатление, затова го споделям. Как може магазин от такава величина, да си позволи да има толкова правописни грешки в сайта си, както тук  http://www.premaman.com/wapr/ms/index.jsp?m=1&country=BGR&shop=&lg=BG ?













Общи условия

Активация на акаунт