pomognete mi da nameria chastna detska gradina do 200-220 leva

  • 694
  • 9
  •   1
Отговори
Ще съм безкрайно благодарен на всеки, който ми помогне в търсенето!

# 1
  • София
  • Мнения: 39 715
а за кой град, район и т.н.?
Кумата ми беше намерила частна ясла в Овча Купел, София, до колкото си спомням каза 220 лв на месец, но ще я попитам пак

Последна редакция: пн, 27 юни 2005, 15:15 от AnMary

# 2
Благодаря за идеята за Овча Купел, но наистина трябваше да уточня за кой район става дума. Живеем в Дружба 2 и мисля да търся до района на Университета.Засега разпитвах за ЧДГ Приятел на човека, намираща се около БАН, с цена 280 лева на месец и ЧДГ Пипи, намираща се на Кракра с цена 260 на месец. Лошото е че можем да си позволим да е около 200-220 лева на месец.

# 3
никой не ми отговаря и може да заплачкам...всеки момент....

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Май няма частни градини на такава цена Sad
"Слънчево зайче" е от по-евтините - доколкото си спомням 280 лв. /не съм съвсем сигурна/. Намира се близо до Зоологическата, но имат и транспорт. Тел. е 68 73 37, ул. "Екатерина Ненчева" 1

# 5
Все пак ти Благодаря Лекси, макар че ще продължа да се надявам да намеря градина с нужната цена.

# 6
  • Мнения: 1 250
Здравей

защо държиш да е частна?

# 7
искам частна, защото при нас в Дружба 2 има по мое мнение само една хубава градина и най-вероятно няма да можем да се доредим. От друга страна синът ми е още на 2г и 3 месеца и все още не говори добре и ми се струва, че докато не стане на 3 г е по-добре да бъде в по-малка група и да има по-голямо внимание от страна на персонала. От друга страна се надявам и на по-малко болести, за което,разбира се, няма гаранция.

# 8
  • Мнения: 1 250
Аз водя щерката на градина до работата ми.

Плюсове - отива възможно ной-късно и си я взимам съответно по-рано.
Недостатъци - колата е голямо удобство.

Имаше преди една тема за градините - там пишеха за една частна такава, дето децата спели по 2 на едно легло. Ама е хубаво да си изчетеш целия постинг, като си направиш изводи и за ненаписаното.

# 9
Да, всичко е възможно, но все пак трябва да има и добър вариант.Благодаря ти за вниманието

Общи условия

Активация на акаунт