От кои фирми производители на пюрета сте останали доволни Вие и вашите бебета?

  • 5 952
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Това е втората тема за днес от мен- надявам се и тук да получа отговори?
Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Виктория ядеше само АМ-АМ и Ганчев от време на време, колкото и да ги плюят и двете фирми из форума  Confused Пробвала съм и Хип и незнам си какво друго, ама така и не ги хареса  Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 418
Давала съм само Хип и Гербер и мога да кажа, че съм доволна. Бебето ми също ги хареса.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 529
Bebevita, Semper, Sunval и Gerber.
На Гербер яде всичко с удоволствие, което съм и предлагала, т.е. подходящо за нейната възраст. Има едно със сметана, а друго, с яйчен прах - тези не съм и ги давала. А за останалите марки - при всяка има само по 3-4 неща, които се харесаха. Но и това никак не е малко  Peace.
Ганчев и други български - не съм давала  Naughty. Иначе с Hipp захраних и търпях доста провали. В един момент просто си затвори устата и ако настоявах - започваше да реве. Направих пауза от 3 дни (след почти месец захранване Crossing Arms). И после продължих много успешно с другите гореописани марки.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 343
Харесваха му на Ганчев  много,пробвах и Хип,но не му харесаха!

# 5
  • Мнения: 27 524
Данон, Хип, Нестле. В този ред  Peace

Най-ужасните Овко - всичките; и Семпер - месните  Naughty

Бебевита също биват;  Peace  Нутрисия - някои само, другите са кофти;  Confused

Гербер и Сънвал не сме пробвали. На Ганчев давах, яде ги, добри са, но не за захранване и са според мен ок за деца над годинка  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 216
Давала съм само Хип и Гербер и мога да кажа, че съм доволна. Бебето ми също ги хареса.
И аз съм много доволна от тези двете марки пюрета-НИКОЛ ги обожаваше

# 7
  • Мнения: 2 090
Само на "Ганчев" съм давала,харесваше ги Wink.
Аз не съм опитала нито едно пюре или каша,за да кажа кое е било по мой вкус Crazy

# 8
  • Мнения: 1 512
Ами сега  newsm78.Не знам за авторката,но аз да си кажа честно съм в чуденка коя марка да избера като една част от мамите са доволни от  тази,други от онази.

# 9
  • Мнения: 569
   Хип, почти не сме пробвали други.

# 10
  • София
  • Мнения: 928
Всичките на Гербер, някои на Хип и на Ovko плодовите  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 5 693
ХИП и Гербер! Peace

# 12
  • Мнения: 244
Основно на Бебевита, Хип и Нестле. След годинката- и Ганчев.

# 13
  • Мнения: 5 940
Давала съм Хипп, , Семпер, Гербер и Сънал, като първите две марки бяха предпочитани от сина ми. Няколко пъти му дадох Ганчев, не изяде повече от две лъжици. Вече не иска никакви купени пюрета.

# 14
  • Мнения: 1 919
някои на Хип и на Ovko плодовите 

Общи условия

Активация на акаунт