Дали мога да използвам лосиона за тен на АVON бременна?

  • 539
  • 1
  •   1
Отговори
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Подариха ми на Avon  лосиона за тен,  лосион за целулит и за гърдите! Е, за целулита и гърдите ще изчакат за след раждането, но се зачудих вреден ли е лосиона за тен в моето положение или мога да се мажа! То е ясно, че на плаж няма да отида това лято  Cry ама ако този лосион става поне малко тен да придобия за самочувствие, че и плюс това се чувствам като хипопотам - бял хипопотам! Sad Та ако има мами които могат да ми дадът съвет ще съм много благодарна! Flutter

Поздрави!  bouquet

# 1
Здравей,Ирка!Пише ти майка на две момиченца.Ако с това мога да ти помогна ,ще се радвам:От 4 години ползвам козметиката на Ейвън и страшно много я харесвам!Ползвала съм също така и лосиона за изкуствен тен.Като бях бременна също.Няма нищо вредно за теб и бебчето.Ако го използваш,ще ти завидят за тена доста хора.Страшен тен прави-от личен опит знам!За два дена ще си черна ,като мулатка!!!Един съвет:само след изтъркване със пешкирче го нанасяй!За да ти е равномерен тена.А сега едно голямо НО,: Naughtyслед известно време/3-4 дни например/,ще си като кирлясала.Ще се изтъркаш пак със пешкирчето и тена ще остане на него,също като боя.Ако искаш пробвай,няма нищо опасно.Но задължително след като се изтъркаш.Внимавай да е равномерно.А,и нещо много важно-сложи си ръкавици ,защото ще ти станат направо черни оттен Grinning.color=DarkViolet][/color]Опитай . newsm10

Общи условия

Активация на акаунт