Остаряват ли звездите?

  • 819
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Приемам ги за даденост и не съм се замисляла коя звезда на колко е. Но като попаднах на информацията за рождените им дни си дадох сметка, че тези хора са в трета възраст, а продължават да създават шедьовър след шедьовър.  Днес 17 август Робърт де Ниро навърши 65 години. Един от любимите ми герои в киното. Почти няма роля, която да е изиграл и да не станал хит филмът му. Просто перфектна игра. Да си носи със здраве годините, защото не са малко, а и почитателите му по цял свят не са малко.
Вчера друга легенда на музиката и киното - Мадона навърши 50 години. Повече я ценя като певица. Поздрав за всички ценители на Робърт де Ниро и Мадона с клипа на Мадона "Hung Up"
http://www.vbox7.com/play:05c2fe05

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Остаряват само физически, но да са живи и здрави пластичните хирурзи Laughing

# 2
  • Мнения: 2 401
Пластичния хирург има най-малкия принос в картинката.  В главата е всичко,  повечето хора на изкуството изглеждат по-млади, защото имат по-различен поглед върху света и живота.

# 3
  • Мнения: 3 423
Остаряват, разбира се, някои дори умират.

# 4
  • Мнения: 515
Обожавам актьорската игра на Робърт Де Ниро, както и уважавам актьори Като Морган Фриймън( който 37 -ми набор), Ал пачино също (40 набор) . Стахотни са, не пропускам филм който е с тяхно участие

# 5
  • Мнения: X
 Остаряват, но продължават да блестят.

# 6
  • Мнения: 4 585
Точно тия, които не забелязваме, че остаряват, не ползват услугите на хирурзи.
Каква скъпарска ирония на съдбата. От мен Никита Михалков - 1945.
Наскоро снимаше на Панчаревското езеро. А може би още снима.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
е, що за въпрос?!
Естествена биологична същност, касаеща всеки един от нас.

Общи условия

Активация на акаунт