"Висящ" механизъм за гардероб с плъзгащи се врати?

  • 9 226
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 366
 Здравейте, ще правя гардероб в коридора вграден по поръчка, фирамата , която се е наела може да ми направи всичко независимо дали го предлагат или не, единствено те механизми не предлагат и незнаят от къде могат да вземат такъв механизъм, какъвто аз си представям. Става въпрос за плъзгащи се врати и механизма е монтиран на горната рамка, а от долната страна виси, Икея предлагат гардеробите си с такъв механизъм на плъзгащите се врати, аз имам един гардероб такъв и много ми харесва, въпроса е, че май от тях не мога да си купя само механизма, а и да мога не ми се ходи до Солун само , за да проверя , пък и ако не става ще е на вятъра. Нишата ми е прекалено нестандартна, за да купя Икейски гардероб иначе изобщо нямаше да се чудя. Виждали ли сте някъде нещо такова или знаете ли кой може би ги предлага в София , със сигурност съществува такъв вариант остава да го открия, много ще съм ви благодарана ако ме дадете едно рамо в това начинание.....
Мерси и хубав ден от мен!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 546
В Люлин, фирмения магазин на КИРОВ мисля, че сме виждали подобни механизми.

# 2
  • Мнения: 18 542
Блум също имат такива механизми.

# 3
  • Мнения: 7 821
Ние си направихме гардероб с такъв механизъм. Купихме го (само механизма, релси и търкалящи се ролки, на които се закачват вратите) от един магазин в кв. Гоце Делчев. Ако те интересува ще потърся точния адрес.

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 09:15 от Ellypr

# 4
  • MJF
  • Мнения: 8 581
Ellypr, мен ме интересува също  Praynig

# 5
# 6
  • Мнения: 366
Ellypr , моля те ако не ти е трудно, Гоце Делчев ми е удобно
 И в сайта на Киров погледнах и ги намерих, ще отида на място най- добре, за блум знаех за кухненските механизми и мислех от там да взема за бъдещата кухня, така че също е вариант...
 Много ви благодаря момичета, знам, че винаги вога да разчитам на компетентността ви..
 Само да се приберем в София и хуквам по магазините...   bouquet

# 7
  • Мнения: 7 821
За съжаление не мога да открия точния адрес  Embarassed . Но ще обясня, дано ме разберете - магазина се намира в кв. Гоце Денчев, като минавате по Сребърна след кръстовището и с бул. Гоце Денчев (на парка) посока Хладилника, след втория светофар този с Луи Айер, има едни блоковете облицовани с червени тухлички (сторени малко преди демокрацията) та магазина е в тези блокове. Лошото е, че с кола не може да се влезе до блоковете директно от Сребърна, а трябва да се мине по уличките в квартала.
Дано сте ме разбрали, ще опитам да намеря и точния адрес, питайте, ако не е ясно.

ПС Ето карта http://img.photobucket.com/albums/v441/ellypr/karta.jpg или е в червения кръг бл. 257А или в синия бл. 256А.

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 10:57 от Ellypr

# 8
  • Мнения: 366
Разбрах мерси , аз съм от Емил Марков и се сетих.. мерси

Общи условия

Активация на акаунт