Кенгуру

  • 2 305
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте!
Откога започнахте да слагате децата си в кенгуру? Ние сме на почти 3 месеца, дали ни е рано още?

# 1
  • Мнения: 1 121
Започнах от 2 месеца, но зависи от кенгуруто. Трябва да си пише от каква възраст може да се ползва. Виждала съм и новородени бебчета в кенгуру Sunglasses

# 2
  • Мнения: 9 814
Виждала съм и новородени бебета в кенгуру.
Но, зависи от модела, както вече са ти казали- има такива, които са за съвсем малки, а други са за по-големи деца.
На 4-ри месеца се опитах да сложа моето дете, но така и не искаше да стой.

http://img523.imageshack.us/img523/8093/m1351d1lr8.jpg - новородено
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/d-33-589113a.jpg- за по-големи деца

# 3
  • Мнения: 6 713
От 3-тия месец я слагахме за малко, сега вече по-често (в 4-ти месец сме) Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 674
от 2-ия месец

# 5
  • Мнения: 10 983
От 2 месец, макар че нашето кенгуру е подходящо и за новородени.

# 6
  • Мнения: 719
от 4-ят месец

# 7
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
мисля, че не е рано, аз почнах да я ноя в кенгуру най-обикновено около 2м. и половина и то ортопед ми каза така, има и такива за 0+

# 8
  • София
  • Мнения: 1 826
на 40 дни направихме 2-3 часа разходка, но кенгурото ни е 0+

# 9
  • Мнения: 505
Зависи от кенгуруто. Има и за новородени.

# 10
  • Мнения: 4 335
Зависи от кенгуруто,ако е подходящо може PeaceАз само ведньж пробвах,но не ми хареса.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 020
От третия месец сложих мойто дете за първи път.

# 12
  • Мнения: 4 111
От втория месец в кенгуру за новородени.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 809
В кенгуро за новородени няма проблеми, но до 6-я месец не повече от 2 часа на ден (така ни каза ортопеда). За съжаление аз не го ползвам, защото на бебка не и харесва изобщо засега. Naughty

# 14
  • Мнения: 798
В слинг - носих го от 40 дни до 3 години.
В кенгуро - баща му го носеше от 3 до 12 месеца (когато се скъса).
Силно препоръчвам слинга. Много по-удобно според мен, много равномерно се разпределя тежестта по гръбначния стълб на майката и много по-близък е контакта с детето. Има позиции детото да гледа напред или да се гушка в мама.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт