успокоителен чай

  • 8 799
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Здравейте, кажете някакъв успокоителен чай. Четох за 1 на Селибиум, но в Пловдив не мога да го намеря. Препоръчайте нещо друго, ама наистина да действа???
А тия чайове могат ли да се приемат от бременни и кърмачки? И колко време трябва да се пият , за да започнат да действат????

# 1
  • Мнения: X
Аз като бременна пиех таблетките на д-р Милко Тошков, но не през първите три месеца на бремеността, мисля, че от четвъртия или петия лунарен месец. Но аз попитах лекар и той ми позволи да ги пия. Ефекта започнах да усещам след първата седмица.
Чувала съм за чай А-Я, бил хубав.
Но най-правилно е да се консултираш с твоят лекар и той да ти препоръча нещо   bouquet

# 2
  • Мнения: 82
Благодаря ти за отговора. кои таблетки на Тошков - мента, глог и валериана ли?
А този чай АІЯ успокоителн ли е?

# 3
  • Мнения: X
Тогава се казваха Невролаксин. За а-я съм чувала, че е за нерви, но не зная по-точно нищо.

# 4
  • Мнения: 82
Благодаря ти много.

# 5
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета Simple Smile Чайовете са вълшебни напитки. А успокоително за мен е смесено прясно мляко с чай от мента и мед. Разкошно е пробвайте Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 149
Здравейте, момичета Simple Smile Чайовете са вълшебни напитки. А успокоително за мен е смесено прясно мляко с чай от мента и мед. Разкошно е пробвайте Simple Smile
Звучи доста интересно .Ще взема да пробвам Peace

# 7
  • Мнения: 21
 Hug пробвай, няма да съжаляваш. Пусни си релакс музичка и ммммммм Simple Smile кой като теб

# 8
  • Мнения: 385
Аз почти всяка вечер пия чайче от маточина, набрана от градината на баба  Peace - има превъзходен аромат, а и действа успокоително. Иначе съм виждала едни чайове за сърдечна невроза и успокоителен, но не си спомням производителя  newsm78

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 17:07 от Lile_Pile

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 010
Аз почти всяка вечер пия чайче от маточина, набрана от градината на баба  Peace - има превъзходен аромат, а и действа успокоително. Иначе съм виждала едни чайове за сърдечна невроза и успокоителен, но не си спомням производителя  newsm78


"Евелин" е фирмата - производител.
Но, по принцип, е по-добре чаят да е от лично набрани билки, не готови. Или поне от купешки цели билки, които ти да си смесиш, не от филтърни торбички, където билките са нарязани на ситно и не виждаш, всъщност, какво има вътре  Peace

# 10
  • Мнения: 385
Но, по принцип, е по-добре чаят да е от лично набрани билки, не готови. Или поне от купешки цели билки, които ти да си смесиш, не от филтърни торбички, където билките са нарязани на ситно и не виждаш, всъщност, какво има вътре  Peace
Напълно съм съгласна, особено след като съм виждала как се "събира" окапал липов цвят по улицата с метла и лопатка и после се предава на пунктовете за изкупуване на билки. От там, заедно с уличната мръсотия - на "полезно" чайче... Sneaky

Общи условия

Активация на акаунт