Отказва да папка

  • 495
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Здравейте! Моето бебче е на почти 2 месеца, кърмим се без проблеми! Но днес ме озадачава, и вече дори притесни, от 14 ч. днес почти нищо не е ял, кърмихме се към 18 ч. , цокна 3 пъти  с нежелание и това беше, сега в 21 ч. уж демонстрира глад, пробвах дори да не му давам гърда, а от шише изцедена кърма от днес, изпапка 70 мл. и това беше, повече не ще и да види папо! Вчера през деня отново ми прави подобни муцунки! Как мислите, на какво се дължи това, дали не е от жегите?Но пък чак толкова малко да яде, неприсъщо му е ! ЗА протокола, колики вече почти нямаме, иначе и двата пъти днес когато почти нищо не яде, напълни здраво памперса с ако/не беше акал от вчера/ Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 178
Зравей!Моето бебе е на 5м.,кърмя го (той си е доста лаком),но също като при вас вчера и днес яде по съвсем малко-засуква,пуска и така Wink.Мисля,че това се дължи на горещините,на мен също апетитът ми намалява(което за мен е мн добре тъй като имам килограми за сваляне).Не се притеснявай,мисля ,че щом си пълни памперса всичко е наред. Hug

# 2
Когато дъщеря ми стана на два месеца, минахме през абсолютно същия проблем. Три дни се хранеше колкото да не е без хич и аз накрая се притесних много и се обадих на лекарката и. Тя ме попита пълним ли памперсите? Казах и, че пишкаме, ама не бяхме акали два дни и тя ме успокои, че детето се е "задръстило", така да се каже. На 4-тия ден Теа се изака много обилно и след това се върна към стария си апетит:)

# 3
  • Мнения: 2 111
И ние минахме през това преди месец.Кърмих я към 11.00 сутринта и после чак в 19.00 пожела да яде.От жегите е,макар че доста се бях притеснила.

# 4
  • Мнения: 433
Когато дъщеря ми стана на два месеца, минахме през абсолютно същия проблем. Три дни се хранеше колкото да не е без хич и аз накрая се притесних много и се обадих на лекарката и. Тя ме попита пълним ли памперсите? Казах и, че пишкаме, ама не бяхме акали два дни и тя ме успокои, че детето се е "задръстило", така да се каже. На 4-тия ден Теа се изака много обилно и след това се върна към стария си апетит:)
Peace
И при моят син се е случвало. Баща ми заяви буквално същото - "детето се задръсти, трябва да се изака". Когато това се случи, Наско прояви голям апетит.  Природата си знае какво да прави в такива случаи, но трябва да наблюдаваме внимателно, за да разберем какво се случва с детето.

Общи условия

Активация на акаунт