Лепенки за лечение на стрии и целулит

  • 4 411
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Не знам дали сте обсъждали тази тема вече. Ако сте я обсъждали, дайте линк към нея.
Сигурно сте чували за пластирите - лепенки, които съдържат полезни за кожата вещества, които като се залепят на кожата и проникват вътре, като я подхранват. Много марки козметика предлагат такива лепенки, най-вече за целулит. Малко е съмнително дали действа, защото тези лепенки са доста малки. Ако сте ги ползвали, пишете кои и какъв е бил резултата от употребата им.

# 1
  • Мнения: 2 803
Не съм ги ползвала. Но ще следя, да знам дали да ги ползвам.

# 2
  • Мнения: 3 641
И аз не съм чувала, на коя фирма са newsm78

# 3
  • Мнения: 4 053
не съм чувала, дай подробности за производителя  Rolling Eyes

# 4
# 5
  • Мнения: 3 695
дали има ефект  Thinking

# 6
  • Мнения: 3 641
На Леокрема съм много доволна от антицелулитния, ще трябва  и това да се пробва Simple Smile

# 7
  • Мнения: 111
Jeny Cherry , доволна си от антицелулитните пластири ли? Имаше ли ефект и напълно ли се избави от целулита?

# 8
  • Мнения: 3 641
Имах предвид, че съм доволна ит гела и лосиона за стягане. Предполагам ,че и това ще е добър продукт Hug

# 9
  • Мнения: 4 053
пише, че изгаря мазнини те, значи ли това, че може и на корема да си го лепнеш  Thinking

# 10
  • Мнения: 111
Май никой тук не е използвал тези лепенки?! newsm78

# 11
  • Мнения: 4 435
И на Нивея има.Не им вярвам.

# 12
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Какви ли не простотии измислиха вече.. На мен ми се струва абсурдно, още повече за стрии  ooooh!

# 13
  • varna
  • Мнения: 676
пише, че изгаря мазнини те, значи ли това, че може и на корема да си го лепнеш  Thinking

Изгаря другия път.Бях хвърлила луда пара по едно време за тях,но ефект-никакъв.Като се има предвид,че нямам кой знае какви проблеми.Майката му е в диетата,движението,масажите и редовния секс. newsm10

# 14
  • Мнения: 111
Има ли и други от този форум, които са използвали лепенки срещу целулит и стрии? Ако има, пишете.   dontknow

Общи условия

Активация на акаунт