Коластрата на Аква Сорс, ког. детето е болно

  • 15 808
  • 11
  •   1
Отговори
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Мами помагайте. Бях чела някъде, че когато детето е болно се дават няколко капсулки от коластрата.
По принцип аз я давам 1 път на ден, но от вчера някакво вирусче и бебо повръща.
Как да действам сега с коластрата? Предварително благодаря за отговорите.

# 1
  • Мнения: 4 564
аз когато е изтинал т.е хрема и кашлица му давам по 3,4, дори 5
сега незнам дали от тях или  не , но за 2 дни се оправя и не слиза надолу
за повръщане вече незнам

# 2
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
мами днес съм обиколила район Чаталджа и ОКРБ да търся тази коластра,че синът ми от снощи се разкашля.от къде купувате капсулките за Варна става въпрос?

# 3
  • Мнения: 42
Коластрата както и другите продукти на Аква Сорс се разпространяват чрез дистрибутори.

# 4
  • Станимака
  • Мнения: 123
И аз давам Колактив 3 на малката вече 7 месеца, страшно съм доволна, когато усетя че започва да се разболява започвам да и давам по-често 3-4-5пъти на ден. Вирусите ги изкарва много леко и бързо. Peace Вчера беше с повръщане и разтройство, Sick не съм и давала коластра, поради простата причина, че каквото хапне или пийне го изкарва обратно, но говорих с жената от която ги взимам и каза, че коластрата помагала много при това състояние, днес и давам, но повръщането спря остана само разтройство.  Ако не я повръща увеличи дозата, ако не, изчакай да спре с повръщането и тогава пак давай повече от едно на ден, по никакъв начин не можеш да навредиш на детето, само ще му помогнеш.

# 5
  • у нас
  • Мнения: 5 696
аз разтварям малко коластра в лъжичка и с капкомер слагам по 1-2 капки в ноздрите като има сополи детето.  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 478
И аз така правя за хремата.Иначе когато сме болни или по точно много зле ,нашата хомеопатичка ми казва да давам по 10 капсули на ден-по една през час.Но не съм пробвала по толкова много-стигала съм до 6 бр.

# 7
  • Мнения: 3 504
И аз давам коластра на Гери, но към момента я използвам за подпомагане и възстанявоване на психологичното и неврологичното й развитие, защото там изостава.
Да питам има ли друга мама тук, която да е ползвала аквасорс продуктите за такъв проблем? Давам също и мастните кисели и от водораслите в течно състояние.

# 8
Здравейте момичета! Искам да попитам за мнение относно продуктите на Аква сорс от някой, който не е дистрибутор. Защото вече трети месец давам на дъщеря ми колактив 3, от 3 седмици и ЗЕ, ЕМК по 10 капки на ден от 2 месеца и не виждам ефекта от цялата работа. За да се снабдявам с продуктите станах дистрибутор /купувам си само за мен/ и след като разбрах цялата им система на разпространение започвам да се съмнявам дали всичко това, което са написали за чудодейните свойства на тези продукти е вярно.... втори ден детето е на детска градина и  току що я взех с хрема..... не виждам да се разболява по-малко и да е по-устойчива на вируси...... За това много ще съм ви благодарна ако споделите своя опит, за да преценя има ли изобщо смисъл да давам по 200 лв. на месец за нищо.....

# 9
  • Мнения: 4 564
Megi_Boeva аз не съм дистрибутор, но си мисля че ако детето се разминава само с хрема, или се оправя да един ден както се казва значи има ефект

# 10
  • Мнения: 1 353
Megi_Boeva аз не съм дистрибутор, но си мисля че ако детето се разминава само с хрема, или се оправя да един ден както се казва значи има ефект
Много си права Peace

# 11
  • Мнения: 3 504
Меги Боева, аз също давам коластра, ЕМК и зелените водорасли /Афа/ течна. Аз съм доволна, Гери е по-добре, но аз не ги давам за подсилване на имунната система само, а малката има други проблеми, но физическа е много здрава и силна.
Аз виждам промяна, особено и от ЕМК. В комбинации и с други процедури и занимания имаме напредък.

Общи условия

Активация на акаунт