ЧАСТНА ЯСЛА/ГРАДИНА В МЛАДОСТ 4

  • 2 399
  • 5
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 143
Здравейте мили мами,

Има ли някоя от Вас с по-пресни впечатления от "Бърборани" и "ВИП дете" в Младост 4. Ориентирам се Октомври да запиша малкия в някоя от тях ако въобще има свободни места. Интересува ме къде се намира ВИП дете, тъй като сайта който е дала една от мамите в предишната тема  не работи. Ще съм благодарна за вякакви отзиви от ваша страна - такса, храна, условия, грижа за малчовците, въобще всичко което се сетите и бихте споделили с бъдещи кандидати за тези градини.
Ако някой знае друга частна ясла/градина в района нека сподели.

ето и линк към старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=248590.40

Благодяря предварително на всички за споделеното.
Поздрави  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 17 591
Това и мен ме интересува.

# 2
  • Мнения: 851
Веднага казвам за Бърборани. Малката е там от няма и месец. Доволна съм в смисъл, че детето бързо свикна. Момичетата са мили и отзивчиви. Чисто е. Кухнята е на Ози /май/ и е 6 лв на ден. Отделно 270 лв. месечна такса, но казаха, че ще я вдигат от септември. Засега съм доволна от всичко, само не ми харесва, че те всъщност са в апартаменти и ми се вижда, че зимата, когато децата не излизат почти ще е тясно за 12-15 деца. Казаха, че скоро щели да взимат още един апартамент и да разширяват, но кога...Питайте ако ви интересува още нещо.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 143
Благодаря за информацията. Насочила съм се към Бърборани и аз. Таксата е повече от приемлива, дано увеличението не е голямо. Ози готвят много добре, доста време ги ползвахме, само дето са малко скъпи. Притеснява ме обаче броя на децата, не е ли малко голям, а и всички деца са в една група, така ли? Моя синковец спада още към яслената възраст, какво е положението с възрастовата граница ако може да ми поясниш. До колко часа работи градината, ще ме чакат ли да си го прибирам към 18-18.30ч примерно?
Последния ми въпрос е искат ли авансова такса при записването или само една първоначално? Благодаря още веднъж за отзивите.

Накоя мама за ВИП дете ще се включи ли?  Grinning Най-вече къде се намира въпросното заведение?

Поздрави на всички  Peace

# 4
  • Мнения: 851
Здравей,
ами децата са в две групи, отделно. В едната са по-малките. До годинка и нещо предполагам. А в нашата са до 3 год. Поне аз по-големи не съм виждала. Момичетата ми казаха, че децата ще са 15 по списък, но нали все едно-две са болни или отсъстват...Таксата за следващия месец я събират м/у 25-30 предишния, а за храна се плащат всяка седмица. Ако вземеш детето на обяд ти дават следобедната закуска. Работят сутрин от 8 /май Rolling Eyes/ до 19. Няма проблем да си взимаш детето към 18,30. То и аз не успявам преди 6 и нещо. Те тогава са на детската площадка, ама зимата ще са си в стаите. А това ВИП дете нещо май една приятелка го проучваше и ми беше казала, че то било по-скоро за почасово гледане и нямало къде да спят децата. И храната май ти си я носиш. Може и да бъркам, но ако става въпрос за същото май че имаше някакъв офис в един блок до нас. Ама ще проверя и ще пиша да не те подвеждам сега.
А и един съвет - запиши детето си още от сега ако искаш, че момичетата ми казаха, че имало голям наплив. Може да си предплатиш една такса, за да ти пазят мястото за септември. Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 143
Много благодаря за инфото. Ще послушам и съвета ти  Grinning
Ако намериш инфо за ВИП дете споделяй.

Общи условия

Активация на акаунт