Цветна бременност с противозачатъчни таблетки

  • 4 347
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте! Бих искала да попитам възможно ли е да се получи цветна бременност, при пиене на
противозачатъчни таблетки повече от 7 месеца без прекъсване и без проблем при идване на месечния цикъл.
Чувствам особен дискомфорт,подпухналост. Моля ви отговерете ми. Предарително Ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 148
Аз  лично не познавам някоя която да е забременяла така,но на самата листовка на противозачатъчните съм чела  че това е възможно.Така че винаги  има изключения.Но това може да го провериш лесно-направи тест или отиди на лекар.

# 2
  • Мнения: 468
 Противозачатъчните таблетки може да имат странични ефекти, като задържане на вода например. Това вероятно е причината за дискомфорта. Тест за бременност и посещение при гинеколог ще изяснят проблема.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 249
Ако се съмняваш, че си бременна, направи си тест за бременност. Ако изпитваш някакъв дискомфорт от приема на противозачатъчни или притеснение за ефикастността им, посети лекар.  Peace

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Направи тест,но според мен едва ли си бременна

# 5
  • Мнения: 9 392
Едва ли,та нали точно противозачатачните ги сочат като сигурно средство за предпазване от нежелана бременност.Подруг начин стоят нещата,ако си пропуснала хапче.

# 6
  • Мнения: 645
по добре се консултирай с гинеколога си че може да е от хапчетата и ако се опасяваш за бременност направи си тест!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Малко вероятно е да си бременна. Може би трябва да се консултираш с лекар за смяна на хапчетата.

# 8
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Направи си тест Peace така ще знаеп със сигурност. Както всички предпазни средства и хапчетата не са 100% сигурни

# 9
  • Мнения: 2 334
Ако се съмняваш, че си бременна, направи си тест за бременност. Ако изпитваш някакъв дискомфорт от приема на противозачатъчни или притеснение за ефикастността им, посети лекар.  Peace

 Peace

# 10
  • Мнения: 2 111
Най-вероятно не се чувстваш добре от самите хапчета.Говори с лекаря и може да ти ги смени,има толкова голям избор от нискодозирани хормонални препарати с минимални странични ефекти.
Приемала съм 3 години противозачатъчни без прекъсване и не съм имала нежелани реакции.

Общи условия

Активация на акаунт