Избор на дестинация за пътешествие

  • 1 902
  • 19
  •   1
Отговори

Анкета

Кое е най-желаното от вас място за пътуване?

Опции:

  • Мнения: 1 422
Намерила съм 4 желани дестинации за пътуване и сега ги подреждаме в следващите 3 години. Моля, кажете вие в какъв ред бихте ги посетили - а за анкетата - най-желаното от вас място.

Грузия и Ар … 85;ия

Русия

Израел

Италия

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 17:35 от NadG

# 1
  • Мнения: 11 747
Гласувах за Италия, защото ми е голям дерт, тази година ми се размина, след дълго плануване и надявам се в скоро време все пак да се осъществи! Все пак доста трудно бих избрала межди Италия, Русия и Израел! И трите са ми приоритетни, интересни и вълнуващи!
На този етап Армения и Грузия би било не само екзотично да се посетят, ами и меко казано авантюристично!  Laughing Като цяло не ме влекат, не че не бих отишла! Навсякъде ми се ходи на мен.  Flutter


п.п. Виждам, че програмите са индивидуални, но тия цени са бая засилени.....

# 2
  • Мнения: 485
И аз гласувах за Италия като първа дестинация. Тази година бях за десет дни там - Рим, Сиена и Флоренция. Цената, която предлагат в сайта е доста висока. Предложението ми е организирай си го сама. Нашето пътуване /за двама души/ излезе 1 200 евро, което включваше самолетни билети /уиз еър/, хотел, транспорт до Сиена и Флоренция и джобни /разбирай и разпродажбите в Рим  Mr. Green/.  Сиена е невероятен град. Има срахотна атмосфера. Бяхме там непосредствено след тяхното палио /голямо конно състезание/ и победилия отбор /контрада/ празнуваше всяка вечер. Флоренция е хубав град, но след като бях видяла Рим, не ме впечатли особено. От Рим до Сиена има автобусни билети на лоукост компания "Сена" по 8 евро, пътува се 3 часа в удобен автобус и виждаш част от Тоскана. Следващата дестинация, която бих избрала е Русия, след това Израел, а за Армения и Грузия, честно казано не ме влече особено.     

# 3
  • Мнения: 3 622
От тук изброените съм за Италия

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От така предложените - Израел (и защо не и Йордания).
После Русия.
После Италия.
Накрая - Армения и Грузия.

# 5
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Бих ги подредила в следния ред: Италия, Русия, Израел, Армения и Грузия.

# 6
# 7
  • Мнения: 2 700
Израел, Италия, Русия, Армения и Грузия.
Истинска мечта ми е да отида в Израел, но на мъжа все му се струва опасно там Mr. Green

# 8
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
а в момента в Грузия не е ли опасно?  newsm78

в Италия съм била
в останалите страни не.

в Русия искам да видя Санкт Петерсбург и Москва.
останалите 3 дестинации са ми интересни, бих ги комбинирала с други държави.  Peace

# 9
  • Мнения: 3 695
на първо място Италия нищо, че съм ходила, след това Израел и Русия  Peace

# 10
  • Мнения: 2 175
Армения и Грузия..
в останалите съм била вече, че и по няколко пъти..)
Италия - запали колата и обикаляй на воля. Винаги можеш да го направиш..
Израел - задължително освен по религиозните места, мини и  през Ейлат.. а  оттам до Петра (Йордания) ..
Русия- сега е момента за Петербург(мноого красив и аристократичен) -белите нощи не са за изпускане..))
Москва винаги е интересна,ама гледай да не е пролетта - голяма киша е..))

# 11
  • Мнения: 113
зависи (любимият ми отговор)

за мен Русия е на първо място - говоря основно за Петербург, но и Москва става  Mr. Green била съм всичко на всичко 5 седмици в Петербург и мога да кажа, че не съм видяла и 1/10 от града и пригородието... няма такава история, архитекрура и атносфера... а след като видях Петерхоф, всеки друг фонтан ми се вижда като локвичка  Grinning Русия определено е интересно място, и моят фаворит е това...

# 12
  • Мнения: 4 335
В на4алото щях да гласувам за Италия,понеже обожавам тази страна,но като разгледах по-обстойно бих казала Израел.Та ако трябва да са в последователност биха изглеждали така-Израел,Италия,Русия,Армения и Грузия.Извинявам се за страни4ния вьпрос,ама казвате,4е тези цени са висо4ки,кьде мога да погледна за по-добри оферти Thinking

# 13
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
На този сайт има много интересни екскурзии http://www.penguin.dk/productslist.aspx?producttypepic=false& … =85&language=

# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз бих почнала от Израел. Много история, много мистика.
След това бих избрала Русия.
На трето място поставям посочения маршрут в Италия и на последно място е Армения-Грузия.

Общи условия

Активация на акаунт