Моля, дайте мнение за д-р Евдокия Маркова!

  • 3 606
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Записах се при нея за консултации за следене на бременност, по случайност....Искам да разбера дали ми е добро попадението...няма да раждам при нея, просто за следене на бременност - добър специалст ли е?
Ще съм благодарна за мненията ви!  bouquet

# 1
  • Мнения: 619
Никой ли няма мнение?  Sad
Става въпрос за д-р Евдокия Маркова от "Света София".

# 2
Аз ходя при д-р Маркова от доста време и съм доволна от нея.Според мен тя е добър лекар,и е много внимателна и любезна с пациентите си

# 3
здравейте, аз съм много доволна от нея като специалист и се преглеждам при нея повече от 3 години. Харесвам я, защото е последователна и старателна, а по принцип ужасно трудно се доверявам на докторите Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 2 104
Ужасно груба е. Останах с много неприятно впечатление от нея.
Защо не се запишеш при Д-р Ковачева пак от "Света София"?

# 5
  • Мнения: 25
Здравейте!
Препоръчаха ми тази д-р Евдокия Маркова от МЦ Вяра Надежда Любов, за следене на бременността.
Някой може ли да каже нещо повече за нея?

# 6
  • София
  • Мнения: 293
Познавам д-р Маркова от десетина години и все при нея ходя, сега ми следи бременността и при нея ще раждам. Лично аз съм много доволна, допаднахме си, но си е особена като човек.

# 7
Здравейте бъдещи и настоящи майки Simple Smile Аз също се записах при д-р Ковачева и съм много доволна от нея ... невероятен човек е, много мила и внимателна. Предстои ми след няколко месеца и да родя при нея Simple Smile

Успех на всички

Тина

Общи условия

Активация на акаунт