за креватчетата 120х60

  • 2 383
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
До колко годинки спаха децата ви в креветче с такива размери? Кога им стана тесничко? Ще купуваме легълце и се чудя дали това е удачния размер  Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 470
На една приятелка детето е на 3 години и спи още в такова,и нашето е този размер.
Друг е въпроса колко ще издържи креватчето от скачане и ритане  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 1 185
Ох, недей да взимаш този размер - ние сме с такова и вече му е тясно, не че не може да спи в него, но имам чувството, че щеше да му е далеч по-удобно в 140Х70!

# 3
  • Мнения: 27 524
Не, не е удачно. Вземето 140/90. Много бързо умалява другото и просто не става за нищо. Освен ако не искате 3 деца и нямате поне 6 стаи  Laughing

# 4
  • Мнения: 2 807
Не, не е удачно. Вземето 140/90.

И нашите бебешки са такива.
Дори първото, за Дани е широко 110 см (поръчахме го с нестандартни размери).
60 см ми се струва много тясно дори за бебе на 3-4 месеца  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 145
Нашето е такова и вече отказва да спи в него, а досега така добре си спеше ooooh!. Сега се събужда посред нощ и го взимам при мен , но това не може да продължава дълго. Малък е още за легло и май ще купуваме друга кошара newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 528
И аз бих посъветвала поне 140 х 70, освен ако не сте обвързани с липса на място и размерът няма как да е по-голям от 120 х 60. Удобно е за бебе. За дете на 1 - 1,5 години е ОК. По-нанатък неудобствата взимат връх. Преценете сами дали си струва за 1.5, максимум 2 години да взимате такова легълце. Колкото и да сте ограничени с мястото, след около 2 години ще се наложи да намерите още 20 см... По-добре го направете сега!  Hug

Успех!
  bouquet

# 7
  • Мнения: X
Ние купихме такова легълце за бъдещата бебка.И ми се вижда доста подходящо за бебче.Живот и здраве разбира се след време ще минем на друго легълце но докато стигнем до там ще мине доста време.
Според мен е добре за бебче и е подходящо този размер и особенно ако нямаш място като нас.Ако все пак имаш място може да вземеш и 70/140 .

# 8
  • Мнения: 175
Не, не е удачно. Вземето 140/90.

140/90 ? какъв е този стандарт или имаш предвид на 70.
ние също се чудим какво да вземем и почти бяхме решили да е 120/60,но сега пак ще помислим.

# 9
  • Мнения: 9 973
по-добре 140/70

# 10
  • Мнения: 259
Нашето е 140/70.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 809
НАшето е 120\60 и засега е идеално. Ако имах взможност щях да предпочета 140\70, но за съжаление страдаме от липса на място. Ако наистина след 2 години се наложи да го сменяме просто незнам къде ще го сложим. Ще трябва да сменяме апартамента newsm78

# 12
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Нашето е 120/70 , преносима кошара , ама ни я донесоха от Щатите , затова е нестандартна явно.Не мисля , че му е тясно , дори често го намирам обърнат на късата страна да спи.Мисля да спи там докато може и после на голямо легло с преграда.

# 13
  • Мнения: 2 131
Алекс спи в кошара с размери 140/70, която впоследствие се преобразува в детско креватче.

# 14
  • Мнения: 4 555
Нашето е 120 на 60. Преди да го взема се поинтересувах на каква възраст точно детето става 120 на ръст и ми стана ясно, че е немислимо да спи в бебешката си кошара толкова години. Така или иначе мисля до 2 годиншна възраст да го ползваме, а после ще е на друго легло. Затова и ми се струваше безсмислено да е по-голямо.

Общи условия

Активация на акаунт