Завистта на хората

  • 3 017
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Как се предпазвате от нея?От заобикалящите ви хора които ви завиждат?
Да си кажа, не съм кой знае какво и нямам много, но хората са завистливи същества.Понякога не могат да я скрият дори.Почнах да се притеснявам от това, а сега съм бременна.

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 00:34 от kotkaaa

# 1
  • Мнения: 483
Като ги игнорирам  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 789
завистта
Хич не ти завиждам.

# 3
  • Мнения: 111
Примири се с фактите и бъди силна. Не разказвай на никого за успехите си. Освен във форума. thumbsup

# 4
  • Мнения: 27 524
Не се пазя, не се притеснявам. Няма и за какво чак толкова да ми завиждат. Вярвам, че всичко се вижда и връща, това е  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 64
завистта
Хич не ти завиждам.
Благодаря за поправката!

# 6
  • Мнения: 1 479
Примири се с фактите и бъди силна. Не разказвай на никого за успехите си. Освен във форума. thumbsup
По-добре и тук да не разказваш Wink

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Кефи се че има на какво да ти завиждат. Чак сън да не ги лови. hahaha

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 789
kotkaaa, чест ти прави!    Peace
По темата - не може да се избегне завистта. Освен да избягваш да споделяш успехите си, друго не знам какво. Хората завиждат за най-невероятни неща. Както се казва: "Чуждата кокошка - патка". На мен са ми завиждали за възпаление на бъбреци и 40 градуса Т. И то само защото съм си останала в къщи три дена.  Confused

# 9
  • Мнения: 483
Дори и да не ги споделяш, успехите се виждат. Така, че за съжаление, спасение от завистта няма. Можем само да не й обръщаме внимание. 

# 10
  • Мнения: 2 401
Много ми е интересно как точно се вижда и усеща завистта, че може и да ти влияе даже? Не се заяждам, наистина не знам, светнете ме.

# 11
  • Мнения: X
Завистта не ме притеснява. Не игнорирам тези хора а директно ги избягвам. Ограничавам с тях контактите и срещитети си до минималния минимум Peace

# 12
  • Мнения: 2 448
Чуждата завист спрямо мен не ме е притеснявала. Дори понякога съм се смяла за това как погледнато отстрани нещата изглеждат различно и са ми завиждали в период, в който аз не съм искала да живея.

Повече се притеснявам, ако аз взема да завиждам. Почти не ми се е случвало истински да завиждам , но напоследък има един човек, който изкарва на показ такива чувства от тъмната ми страна...

# 13
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Има и благородна завист!! Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 15 434
Няма спасение от чуждата завист.Дори да няма за какво, пак се намира някой да ти завиди.

Общи условия

Активация на акаунт