Диета с динка

  • 2 825
  • 22
  •   1
Отговори
Здравейте, диетуващи Hug. Аз започнах от вчера диета с диня- храня се само с диня когато огладнея. Някой пробвал ли  е тази диета, какви резултати имаше. Някой искали да започне с мен.  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 731
Преди време бях почнала ама ми се остърга корема с тая диня. newsm78
Пожлавам ти успех!Стискам палци и да се похвалиш ако има резултат. Hug

# 2
  • Мнения: 116
Хей,krisi@,тъкмо писах в "Японско чудо",че мисля да започна динена понеже сега и е сезонът. Simple Smile Утре се присъединявам,защото вече закусих друго. Simple Smile

http://dieti.rozali.com/sezonni-dieti/p560.html

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 11:58 от SunnySummer

# 3
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
хей момичета бройте и мен,но от утре,току що хапхах две крекерчета Sad.имам да сваля 3кг.а да попитам газирано може ли по време на тази диета,немога без газирано,сода ако трябва само ще пия....

# 4
  • Мнения: 116
irrrina,газирано май при всички диети е забранено  Rolling Eyes и аз много обичам,но мисля,че динята доста ще утолява жаждата. Grinning Grinning

# 5
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
irrrina,газирано май при всички диети е забранено  Rolling Eyes и аз много обичам,но мисля,че динята доста ще утолява жаждата. Grinning Grinning



 Tired е немога без газирано,мога без да ям но без газирано......била съм на монодиети,а вместо сокове пих газирано.ще съчетая динята със газирана вода пък да видим какъв ще е резултата newsm78.колко време продължава тази диета?

# 6
  • Мнения: 116
Tired е немога без газирано,мога без да ям но без газирано......била съм на монодиети,а вместо сокове пих газирано.ще съчетая динята със газирана вода пък да видим какъв ще е резултата newsm78.колко време продължава тази диета?

Окс Simple Smile Пише,че не трябва повече от 5 дена.Аз се притеснявам дали не може да направи язва тази диета  Rolling Eyes Rolling Eyes Преди месец лунувах и на следващия ден ядох диня...Резултатът беше повръщане. ooooh!

# 7
Момичета, радвам се че няма да съм сама Hug. Ще следим заедно резултатите Rolling Eyes. Аз също мисля , че газирано не може но все пак вие имате малко за сваляне и може би ще успеете, защото аз имам доста излишни килца Embarassed. Желая успех на всички   bouquet

# 8
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Tired е немога без газирано,мога без да ям но без газирано......била съм на монодиети,а вместо сокове пих газирано.ще съчетая динята със газирана вода пък да видим какъв ще е резултата newsm78.колко време продължава тази диета?

Окс Simple Smile Пише,че не трябва повече от 5 дена.Аз се притеснявам дали не може да направи язва тази диета  Rolling Eyes Rolling Eyes Преди месец лунувах и на следващия ден ядох диня...Резултатът беше повръщане. ooooh!


а ти имаш ли язва,защото знам че който има язва не трябва да прекалява с динята Naughty.самите власинки на динята дразнят стомаха.

# 9
  • Мнения: 116
krisi@,повечето килца по-бързо се свалят.Така съм чувала.Ще успееш,споко  Hug

Защо не си направите такава чертичка с килограмите?  Simple Smile Сигурно е стимулиращо.

irrrina,нямам язва,за щастие  Simple Smile между другото сме почти адашки  Sunglasses аз съм Ирена  Grinning

# 10
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
krisi@,повечето килца по-бързо се свалят.Така съм чувала.Ще успееш,споко  Hug

Защо не си направите такава чертичка с килограмите?  Simple Smile Сигурно е стимулиращо.

irrrina,нямам язва,за щастие  Simple Smile между другото сме почти адашки  Sunglasses аз съм Ирена  Grinning


радвам се Grinning,хайде утре 20-ти започваме дружно диетката,а ти колко искаш да свалиш?наистина големите килограми бързо се свалят,а останат ли 2-3 това са най-коварните Close

# 11
  • Мнения: 649
Внимателно с динята, защото освен вода в нея има и много въглехидрати, което не я прави най-подходяща за диети за отслабване. Все пак желая успех на начинанието  Peace

# 12
SunnySummer Благодаря!  Hug
irrrina МНОГО МНОГО около 20 кила имам за сваляне  Embarassed. Хайде успех на всички аз сега гризвам едно резен4е динка Laughing

# 13
  • Мнения: 1 454
Внимателно с динята, защото освен вода в нея има и много въглехидрати, което не я прави най-подходяща за диети за отслабване. Все пак желая успех на начинанието  Peace

Мен динята много ме разяжда и като погълна голямо количество и си мисля, че си разширявам стомаха...затова спрях...иначе идеята е добра, но да внимавате - няма начин от 5 дена спокойно ядене на плод да не се отслабне..., но за много килограми според мен трябва по-дългосрочен режим , така че...някой нисковъглехидратен ще е супер за след това да си изберете

 Peace

# 14
  • Мнения: 104
Аз съм я правила тази диета преди 4-5 години. Понеже съм била голямо диване я правих около 2 месеца непрекъснато. За едно лято бях свалила към 10-тина килограма. НО, като почнах да се храня нормално, си ги качих, че и с горница! После с голям зор оправих последствията от диетата... от тогава си имам и гастрит. Не пиша това, за да ви стряскам, а за да предупредя да не правите глупост като мен - повече от 5-10 дни си е направо вредно. За 2-3 кг диетата е ОК, но за 10-20 по-добре се насочете към някоя друга или поне се консултирайте с лекар периодично  Peace Успех и свалени килограми на всички, без значение на коя диета сте се спрели Peace

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 14:03 от jorkita

Общи условия

Активация на акаунт