След инсеминация

  • 1 134
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 81
Моля Ви да ми помогнете! На десетия ден след инсеминация имах леко кървене. На някой случвало ли му се е? В последствие имах цикъл без закъснение- след 3-4 дни от това кървене. Мислите ли, че то може да се  дължало на имплантация??? Thinking

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз съм имала такива зацапвания.Мисля,че просто е било зацапване преди цикъл Confused

# 2
  • Мнения: 7 718
Единственият начин да провериш това е било да направиш кръвен тест. Възмогно е и да е имало имплантация, но е възможно и да е било зацапване преди цикъл.
Цикълът стимулиран ли беше?

# 3
  • Мнения: 81
Не не беше стимулиран. Ние сме с мъжки фактор. За радост оправихме спермограмата. Имаше бактерии и сега съм си проверявала само хормоните и микробиология. Преди 2 години правих инвитро и тогава са ми проверявани тръбите. Всичко беше ок. Сега може би е добре пак да ги проверя. На мен не ми се е случвало зацапване да имам преди цикъл и затова се надявах това да е някакъв знак. #Crazy

# 4
  • Мнения: 112
При мен след инсеминациите ми идваше менструация на редовната дата. Не съм имала зацапвания и не съм чувствала нищо особено.

# 5
  • Мнения: 30
Аny_1 и аз за първи път имах зацапване 3–4 дни преди менструацията и ми дойде на точната дата.И аз се надявах да е някакъв признак , но уви...Не съм искала кръвен тест, за да установя дали е имало имплантация, защото то и без това ни беше трудно да приемем неуспеха

Общи условия

Активация на акаунт