Боядисване на врати \цетове\.

  • 6 026
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
Здравейте  ще си боядисвам коридора с латекс цвят шампанско теракота ми е бял с леки ивчки светло кафяво .Та се чудя вратите с един цвят ли да ги боядисам с касите  или касата по тъмна а вратат по светла и какви цветове ще си ходят . За дсъжаление не мога да снимам теракота защота апарата ни се повреди.Хайде помагайте с идеи.

# 1
  • Мнения: 331
Бели. Виждала съм цветни боядисани врати (сини, кафяви) - стоят ужасно, според мен, разбира се, но аз мразя шаренията по принцип, затова. Още по-ужасно пак според мен би стояло раздвиждането - различен цвят врата и каса.
А може би трябва да пробваш на една врата, ще прежалиш 2 кутии с боя, но ако не ти хареса и искаш да са бели, не знам колко пласта трябва да нанесеш после.....
Но аз съм твърдо за бели, особено ако дограмата на прозорците също е бяла.
А точно на такива като твоите плочки съм виждала бяла врата - много добре подчертава точно кафявите жилки и не се слива вратата с плочките, ако от това се притесняваш.

# 2
  • София
  • Мнения: 958
Вратите е добре да са или естествен цвят на дървото, или бели. Според мен, разбира се...

# 3
  • Мнения: 17 546
Латекса в коридора ни е в бледо сиво-лилаво, плочките бели с леки сиво-лилави нишки, касите на вратите - бордо, а самите врати в сиво-лилаво. Ми съвсем прилично си изглежда. Белите врати ми напомнят болница. Лично мнение.

# 4
  • Мнения: 690
Мразя белите врати, но не ми харесва и комбинацията различна врата и каса освен ако не е в два нюанса на един цвят. Сега правим ремонт в апартамента на етървата - тя плаща, но ни е дала карт бланш за експерименти  Laughing Та какво роди главата ми - плочките в коридора са много меко и бледо (слънчево) жълто, а вратите ги направих оранжеви (наситено). Смятам едната спалня да е със син паркет и оранжеви щори, а кухнята ще я сътворя може би в зелено  Mr. Green Иска ми се нещо свежо... А и тя никога няма да живее в този апартамент, така че няма да се сърди  Wink Като стане ще покажа, ако е за покаване  Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 2 132
Ако не можеш да оставиш вратите с цвета на дървото, от което са направени, най-добре ги направи бели заедно с касите.По- лесно ще ти е да сложиш някакъв дуг цвят на касите след бялото ако решиш в последствие. Двуцветието може да те дразни, пък и касата се вижда и от другата страна на вратата...

Общи условия

Активация на акаунт