Д-р Емилова, гр. Варна

  • 8 553
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Някой скоро ходил ли е при нея. Как е там. Още ли е такъв голям напливът то желаещи да отслабнат. Преди известно време много се шумеше за д-р Емилова и клиниката й. Сега нещо не се чува много. И филми се правеха и известни личности я хвалеха как са отслабнали като по чудо. Сега нещо затихна работата. Работи ли още тая жена вие как се почувствахте като ходихте при нея. Отслабва ли се трайно и завинаги. И наистина ли човек се зареждал с много голяма енергия от пребиваването си в клиниката й.

# 1
# 2
здравейте! от днес започвам гладуване и то вкъщи.Имам цел за 12 дни 9-10 кг.моля,ако някой е гладувал да ми помогне с малко информаци.Мисля да гладувам само на вода.
предварително благодаря.

# 3
  • Мнения: 7 263
здравейте! от днес започвам гладуване и то вкъщи.Имам цел за 12 дни 9-10 кг.моля,ако някой е гладувал да ми помогне с малко информаци.Мисля да гладувам само на вода.предварително благодаря.
Това е перфектния начин да си съсипеш метаболизма - това на първо място. После, ако се върнеш към старите си начини на хранене ще върнеш с йо-йо ефекта още поне 3-4 килограма над свалените.

# 4
  • Мнения: 397
здравейте! от днес започвам гладуване и то вкъщи.Имам цел за 12 дни 9-10 кг.моля,ако някой е гладувал да ми помогне с малко информаци.Мисля да гладувам само на вода.предварително благодаря.
Това е перфектния начин да си съсипеш метаболизма - това на първо място. После, ако се върнеш към старите си начини на хранене ще върнеш с йо-йо ефекта още поне 3-4 килограма над свалените.

Абсолютно е така!!!
Що се отнася до "известните" личности, отслабнали при Емилова
се сещам за министъра ни на културата Party, е толкова я
прехвалваше докато беше уж отслабнал в клиниката, а
после какво стана с теглото му ooooh!

# 5
  • Мнения: 338
здравейте! от днес започвам гладуване и то вкъщи.Имам цел за 12 дни 9-10 кг.моля,ако някой е гладувал да ми помогне с малко информаци.Мисля да гладувам само на вода.предварително благодаря.
Това е перфектния начин да си съсипеш метаболизма - това на първо място. После, ако се върнеш към старите си начини на хранене ще върнеш с йо-йо ефекта още поне 3-4 килограма над свалените.

Абсолютно е така!!!
Що се отнася до "известните" личности, отслабнали при Емилова
се сещам за министъра ни на културата Party, е толкова я
прехвалваше докато беше уж отслабнал в клиниката, а
после какво стана с теглото му ooooh!
Не съм много съгласна с написаното. Абсолютно след всеки режим или диета ако се върнеш към стария си начин на хранене, се получава йо-йо ефект. Така че трябва да се пази някакво поведение относно храненето.
Иначе резултатите, постигнати с плодуване или гладуване, са невероятни Peace. Просто след приключване на диетата е необходимо един ден в седмицата да бъде на плодове, а през останалото време да се внимава какво се слага в устата.

# 6
  • Мнения: 7 263
Pelagia просто споделих това което зная. Ако след дадена диета човек започне да се храни правилно и здравословно, тогава нищо не го застрашава - тук си права.
Съвсем друга тема е, че драстичните методи понижаващи нивата на метаболизма - какъвто именно метод се явява гладуването /плодуването/ са по принцип методи, чиито резултати почти е невъзможно да бъдат задържани. Стресирания от дълги лишения организъм бърза да складира в доскорошните мастни депа нови запаси, защото не е наясно докога ще получава храна. В същото време организма е свикнал да харчи по-малко защото доскоро е получавал ограничено количество енергия - и от там идва новото натрупване на килограми.
Плодувала съм 3 пъти и след първия успеха беше временен. Лиших се от излишните си килограми с помощта на специалист и вече повече от година съм с перфектни килограми. Именно при този специалист успях да науча тънкостите на обмяната и метаболизма затова и споделих тук.
Успех!

# 7
  • Мнения: 601
Точно с това гладуване напълнях с 9 килограма.
Йо-Йо ефектът е гарантиран. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 338
Да, права си, но ако погледнем реално, за да се поддържа добра фигура, трябва лишения. Особено ако си предразположен към напълняване.
Аз също съм си връщала свалените килца след плодуване, но за това не обвинявам никого , освен самата себе си.
Успех на всички в борбата с наднормените килограми!

# 9
  • Мнения: 152
Всяка година правя това т.нар.гладуване по метода на Лидия Ковачева.Д-р Емилова е нейна последователка,а преди години-пациентка.2 пъти го правя-през май и август.Ефектът е невероятен.Йо-йо ефект се получава,когато нямаш воля да поддържаш този начин на хранене като начин на живот.Първия път свалих цели 17кг.за 30 дни.След това напълнях с50кг,но заради токсична бремменност с хормони за задържане.Свалих ги,след като родих за 1 година с това гладуване.И в момента съм 4 ден на чай,мед и плодове.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 252
Някой скоро ходил ли е при нея. Как е там. Още ли е такъв голям напливът то желаещи да отслабнат. Преди известно време много се шумеше за д-р Емилова и клиниката й. Сега нещо не се чува много. И филми се правеха и известни личности я хвалеха как са отслабнали като по чудо. Сега нещо затихна работата. Работи ли още тая жена вие как се почувствахте като ходихте при нея. Отслабва ли се трайно и завинаги. И наистина ли човек се зареждал с много голяма енергия от пребиваването си в клиниката й.
Току що се завърнах от клиниката на д-р Емилова в хотел Рила. През лятото клиниката и е в хотел Рила на Боровец, а от 01.октомври ще е в хотел Лебед на "Св.Св. Константин и Елена" край Варна. От юни тази година до сега съм свалила 19кг с 2 курса на плодове и чай. Все още плодувам и се надявам да продължа да свалям килограми, че имам прекалено много излишни  Embarassed.
В клиниката имаше над 50 човека на различни възрасти и с различни болести, които успешно се бореха с проблемите си.
Условията са санаториални: нощува се в хотел 4 звезди, ползва се басейн, джакузи, фитнес. Предлага ти се чай на корем. Плодовете си ги набавяш сам - предлагат се и в хотела но на по-висока цена.
При постъпването ти се правят ехография на вътрешни органи, ЕКГ и измерване с кантар ТАНИТА, който показва съотношението на мазнините в организма ти.
Всеки ден се срещаш с твоя лекар и коментирате текущите проблеми. Ако се налага ти се предписват други прегледи или хидроколон терапия. Винаги има дежурен лекар, който в случай на нужда ще ти помогне.
Всеки ден имаш разнообразна програма. Започва се с тибетски упражнения в 7:00ч, след това в 8:00 се пие чай, в 8:15 е сутрешната лекция на д-р Емилова, след това в 9:30 се играе Паневритния пред хотела, в 10:00 е време за първа порция плодове, след това от 10:30ч ти се предлагат разходка, поход или екскурзия. В 12:00ч се пие чай, в 14:00 се хапват плодове, в 14:30 се играе водна гимнастика, в 16:00 се пие чай, в 16:30 ч са заниманията по каланетика ли китайската гимнастика ЦИ ГУН.  В 18:00 - последна порция плодове за дена, след която от 18:30 следва часът на народните танци. В 20:00 часа се пие чай, а от 20:15 ч започва вечерен филм или дискотека.
Хората, с които бях там до един бяха жизнени и енргични. През целия ден всеки си намира най-оптималния за него двигателен режим и без изключения всички всеки ден обикаляхме из Рила. За мен лично черешката на тортата бе вчерашното изкачване на Мусала. Тръгнахме малко късно от хотела - към 11:00 ч. и много се съмнявах дали ще успеем да хванем лифта за навръщане, че работеше само до 18:00ч. Ударихме едно сериозно темпо в равните участъци и с малки почивки към върха стигнахме на Мусала в 14:50ч. След кратък престой тръгнахме обратно и в 17:20 се качихме на лифта към Боровец. Независимо, че от 7 дена съм на плодове имах достатъчно енергия да покоря Мусала, а за капак в края на вечерта 2часа да се забавлявам на дансинга на импровизираната дискотека.

Това накратко е положението при д-р Емилова. Екипът и се състои от страхотни хора, които направиха престоя ми в Рила празник. За съжаление не мога скоро да изляза в отпуск... Иначе бих останала с чиста съвест поне до 6-ти септември.
Колкото до трайното отслабване - ще е трайно само, ако си промените начина на живот. Ако след каквато и диета се върнете към предишното тъпкане няма начин да не си върнете трудносвалените килограми. Peace

# 11
  • Мнения: 305
Вече 5 година два пъти годишно правя 20 дена плодове с 10 дена захранване и съм изключително доволна  Grinning Тялото ми се чувства прекрасно, имам енергия и си спортувам без проблем. Била съм при д-р Емилова само 1-ят път и останах много доволна. По принцип когато човек не гледа на този или който и да е друг режим като на нещо временно и ако вникне защо прави нещо, какво му/и носи това, полезно ли е или не, то разбира се връщайки се към старите си навици /особено ако са вредни/ ще има и йо-йо ефект. Но, когато се отнасяш с уважение към тялото си, когато си информиран, влагаш мисъл, страст и желание и си отговорен към самият себе си резултатите са блестящи и са завинаги bouquet Опознаеш ли си тялото, следваш ли режим който е съобразен с твоят начин на живот /време за спорт/метаболизъм/храни полезни - ще се радваш дълго време на прекрасно тяло и здрав дух.

# 12
  • Мнения: 22 343
Да, д-р Емилова все още си работи и ra4e е дала много изчерпателна информация.

Честно казано започвам да се дразня от това прословуто йо-йо и т.н. от сорта. Навсякъде казвам, че след диета ако човек започне да си се тъпче както преди естествено е че ще си върне килограмите. Това означава ли, че диетата не струва? Не! Означава единствено, че този човек няма волята да промени начина си на хранене и си мисли, че като е спазвал 5-20дена някаква диета това му гарантира вечна слабост.

# 13
  • Мнения: 601
MIRAMAСигурно си права.
Определено това не беше моя режим.Отслабнах когато започнах да се храня балансирано, намалих въглехидратите,увеличих движението  и т.н. Успокоих се, не изпадах в крайности да стоя гладна........и после да се натъпча.......после да изпитвам угризения и вина....после пак глад....и така до безкрай.Все на диета ,все гладна и все дебела.Имам доста познати които бяха при Емилова,връщаха се надъхани, отслабнали с по 10 кила,но наколко месеца след това ги виждах да се тъпчат с тестяно и сладко и естественно резултата беше временен.Наистина след гладуването апетита е вълчи и не всеки може да устои.
За лечебния ефект незнам не споря.

# 14
  • Мнения: 22 343
Innocent, аз не твърдя, че това е правилната форма за всеки. Организмът на всеки човек си е строго индивидуален и изпитва определени нужди към храна, същото е и с отслабването. Някой отслабват с Дюкан, други с плодове. Аз ако ям да речем колкото дюканките ще кача за 2седмици поне 4кг. За това има и толкова разнообразни диети.
За лечебният ефект - да, има го, мога да го потвърдя, а и много други хора. ) Но това все пак не е панацея. )

Общи условия

Активация на акаунт