Издирва се - микровълнова SHARP!

  • 1 439
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 366
 Момичета, преди две години си купих от технополис такава микровълнова за около 330 лв, много си я обичам , занесох я на лятното ни жилище, сега си купуваме апартамент и искам същата , а никъде не мога да намеря. В технополис я нама и в техномаркет не я намирам, видях ,че фирма "Узунов" внасят sharp , но в сайта изобщо няма микровълнови.. Моля ви ако някой ходейки по магазините я е видял да се продава или знае къде мога да потърся да подаде едно рамо..
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 459
Отиди до фирмения магазин на "Узунов" на "Стамболийски". Преди около година ходих там, за да търся чиния за моята и се загледах по микровълновите на тази марка.

# 2
# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Ние си купихме микровълнова Шарп преди месец-два от магазин Ритони, мисля че имат магазин и в София, така че проверете там.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Някоя подобна няма ли?
И да те уверя - марката няма значение.
Шом е иноксова е ОК. Виж, електронното й управление е малко притеснително и капризно.
Но ти си знаеш.
Унтерсервиз Узунови внасят Шарп. Официално седалище на гар. им сервиз е във Варна.

# 5
  • Мнения: 366
 Мерси ще потърся в Ритони, и до магазина на Узунов ще ида въпреки,че в сайта я няма и в този на интермаркет също , ама те пък могат да ми дадат инфо дали изобщо ще я намеря..
А иначе аз си харесвам микловърновата, а това че е Шарп е в следсвие след като установих, колко ми е удобно и как чудно си ми върши работа.. Права си може би и с друга ще свикна, ама ако намеря такава ще е супер...

# 6
  • София
  • Мнения: 2 952
Звънни на телефоните и попитай. Налагало ми се е да звъня в магазина на Стамбилийски, но за друга марка и бяха много точни и любезни.

Общи условия

Активация на акаунт